Wysokie stypendia z MON

więcej

Rekrutacja trwa

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej
Prawo
więcej
Psychologia
więcej
Dietetyka
więcej
Kosmetologia
więcej
Pedagogika
więcej

Szkolenie w ramach projektu IN TOUCH

« wróć

Szkolenie w Larissie – Dzień 1

 Zespół WSBINOZ rozpoczął szkolenie zorganizowane w ramach projektu IN TOUCH. Pierwszego dnia analizowaliśmy różne modele włączenia wspólnie z partnerami z 9 europejskich krajów (Grecja, UK, Irlandia, Hiszpania, Rumunia, Estonia, Francja, Bułgaria).

 

 

Szkolenie w Larissie – Dzień 2

 Drugiego dnia zajęcia rozpoczęły się od sesji integracyjnej, a następnie kontynuowaliśmy dyskusję dlaczego włączenie jest konieczne. Koordynator przedstawił drabinę HARTA i w grupach dzieliliśmy się doświadczeniem. Na zakończenie dnia omawialiśmy włączenie poprzez sporty.

 

 

Szkolenie w Larissie – Dzień 3

 Kolejny dzień szkolenia rozpoczęliśmy od budowania zespołu. Głównym tematem dnia była przedsiębiorczość. Braliśmy udział także w grze „Kessoa”, której celem jest uświadomienie uczestnikom społecznej i solidarnej ekonomii.

 

Szkolenie w Larissie – Dzień 4

  W trakcie czwartego dnia szkolenia przeprowadziliśmy analizę SWOT a także zapoznaliśmy się z metodą SMART, w kontekście rozwijania własnego biznesu.

Szkolenie w Larissie – Dzień 5

 W trakcie ostatniego dnia szkolenia kontynuowaliśmy analizę SWOT oraz określaliśmy cele z wykorzystaniem metody SMART. Dzięki uczestnictwu w szkoleniu pozyskaliśmy nowe informacje, umiejętności oraz nawiązaliśmy nowe przyjaźnie.

 

 

created by: Strony Internetowe Łódź