Powered by Smartsupp

Pedagogika

Koło naukowe

STUDENCKIE KOŁO PRAKTYKÓW I SYMPATYKÓW PEDAGOGIKI WSBINOZ W RYBNIKU

 

Koło powstało z inicjatywy Pani Doktor Gabrieli Kowalskiej, która wierząc w potencjał swoich Studentów umożliwiła im rozwój w dziedzinie praktykowania kierunku, który wybrali tj. Pedagogiki. Koło ostatecznie zostało utworzone końcem listopada 2021roku i jego misją jest wspieranie instytucji i osób potrzebujących oraz rozwój wszystkich Członków Koła w dziedzinie działań pedagogicznych. W skład Koła wchodzą:

Opiekun Koła- P. Dr Gabriela Kowalska

Prezes Koła- P. Bożena Grzesik

Zastępca Prezesa – P. Patrycja Fuchs

Sekretarz Koła – Michalina Godziek

oraz ponad 40 Członków Koła, których nadal przybywa. Uczestnictwo w Kole jest dobrowolne, na zasadzie wolontariatu. Członkiem Koła może zostać każdy Student WSBINOZ, który wyrazi chęć dołączenia poprzez wypełnienie Karty Członkowskiej. Koło po okresie ponad rocznej działalności ma na swoim koncie wiele akcji, które przeprowadziło i które pozwala Studentom realizować misję Koła i daje szansę na zdobycie nowej wiedzy oraz praktyki w dziedzinie pedagogiki zrealizowano następujące akcje:

  • dobrowolne udziały w Sympozjach i Konferencjach wszystkich Członków Koła
  • akcja charytatywna na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia "Serdeczni" w Tarnowskich Górach
  • akcja z okazji Dnia Babci i Dziadka- odwiedziny Domów Pomocy Społecznej w Rybniku i w Żorach
  • akcja charytatywna na rzecz Uchodźców z Ukrainy
  • akcja charytatywna na rzecz Stowarzyszenia "Pet Patrol", która zajmuje się opieką nad zwierzętami bezdomnymi i pokrzywdzonymi
  • czynny udział Prezes Koła w Konferencji

created by: Strony Internetowe Łódź