Powered by Smartsupp

Dietetyka

więcej

Wykładowcy, praktycy

dr Agnieszka Gutowska-Wyka

Psycholog, wykładowca, prowadzi konsultacje  psychologiczne i udziela wsparcia psychologicznego, specjalista w zakresie psychologicznych aspektów nadwagi i otyłości - prowadziła m.in.  program oddziaływań psychologicznych wspomagających redukcję nadwagi u młodzieży. Prezes Zarządu Centrum Uzależnień Behawioralnych ALTERNATYWA.

 

dr n. med. Katarzyna Łokieć

Dietetyk, pracownik naukowy, wykładowca. Na co dzień związana m.in.: z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi, Centrum Leczenia i Profilaktyki Otyłości oraz innymi poradniami. Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości.

 

dr inż. Anna Sztekmiller- Szymańska

Dietetyk, technolog żywności, wykładowca. Absolwentka Wydziału Biotechnologii PŁ i WSBiNoZ.
Dietetyk w MEDICUS A.T. oraz edukator żywieniowy we współpracy z  z Kliniką Zdrowego Żywienia przy Centrum Medycznym Świętej Rodziny w Łodzi.

 

dr Adrian Kwaśny

Dr Adrian Kwaśny jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Edukator zdrowia, prelegent szkoleń, autor artykułów w renomowanych czasopismach dla dietetyków, czynny zawodowo dietetyk. Na kierunku Dietetyka prowadzi zajęcia między innymi z żywienia klinicznego, diety w prewencji chorób sercowo-naczyniowych, zaburzeń odżywiania, projektowanie diet leczniczych, diety w cukrzycy i zespole metabolicznym. Członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Association of Cardiovascular Nursing & Allied Professions w ramach European Society of Cardiology. Wielokrotnie uczestniczył w konferencjach Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków oraz Polskiego Towarzystwa Dietetyki Sportowej.

 

mgr Przemysław Stano

Dietetyk kliniczny i psychodietetyk. Swoje doświadczenie zdobywał pracując w szpitalu, przychodni, współpracując z podopiecznymi w klubach fitness oraz doświadczając procesu odchudzania na samym sobie pozbywając się 74 kg zbędnej masy ciała. Kilkukrotny uczestnik artykułów w Men’s Health opisujący swoje doświadczenia i problemy z jakimi można się spotkać w trakcie zmiany nawyków żywieniowca.  Ponadto coach z wieloletnim doświadczeniem, uczący się światowych standardów na szkoleniach akredytowanych przez Międzynarodową Federację Coachów. Współtwórca kilku programów wspomagających procesy odchudzania tj. „10 kg mniej w 2 miesiące”, „3xZ – zmiana nawyków żywieniowych, zmiana nawyków aktywności fizycznej, zmiana myślenia”, „Stacjonarny obóz odchudzający”.

Pełna kadra Instytutu Dietetyki

created by: Strony Internetowe Łódź