Studia dla kosmetyczek z 5 letnim stażem pracy

Studia dla KOSMETYCZEK z 5- letnim stażem pracy.

Jesteś kosmetyczką, posiadasz doświadczenie  zawodowe, a teraz myślisz o dyplomie w WSBiNoZ w Łodzi?  Złóż dokumenty na studia w trybie skróconym, w ramach indywidualnej organizacji studiów w naszej Uczelni.

Studia te skierowane są do osób, które zdały maturę i mają co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe!

Inicjatywa ta wychodzi naprzeciw potrzebom rynku pracy oraz potrzebom osób pracujących, które już nabyły doświadczenie zawodowe. Na poczet studiów kosmetologicznych w WSBiNoZ zaliczymy Ci wiedzę i umiejętności, które nabyłeś podczas swojej pracy zawodowej - certyfikaty, dyplomy lub inne zaświadczenia dokumentujące uczestnictwo w kursach i szkoleniach, w których nakład pracy poniesiony przez kandydata jest zbliżony do nakładu pracy niezbędnego do uzyskania zakładanych efektów uczenia się.

Zapraszamy!

rekrutacja@wsbinoz.pl