Kontakt

Kontakt

Zapraszamy do Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.

ul. Piotrkowska 278,
90-361, Łódź
(wejście od ul. Milionowej)



KANCELARIA/REKTORAT

tel./fax: (42) 683 44 22

tel.: 504203504

uczelnia@wsbinoz.pl


REKRUTACJA:

tel.: 42 683 44 18

tel.: 603 610 671


rekrutacja@wsbinoz.pl

Rektor Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu W Łodzi

prof. WSBiNoZ dr hab. Wojciech Welskop

Pokój 107

Dostępność:
Po wcześniejszym umówieniu w Rektoracie Uczelni

Adres e-mail: uczelnia@wsbinoz.pl

Kanclerz WSBiNoZ

mgr Michał Orski


Dostępność:
Po wcześniejszym umówieniu w Rektoracie Uczelni

Adres e-mail: uczelnia@wsbinoz.pl

Wicekanclerz ds. finansowych

mgr Przemysław Pirek

 

Dostępność:
Po wcześniejszym umówieniu w Rektoracie Uczelni


p.pirek@wsbinoz.pl

Wicekanclerz ds. rozwoju kierunku kosmetologia

mgr Anna Drobnik

Pokój 110


Adres e-mail: a.drobnik@wsbinoz.pl

Wicekanclerz ds. relacji zewnętrznych

mgr Aleksandra Mysiakowska

Pokój 203

 

Adres e-maila.mysiakowska@wsbinoz.pl

Dyrektor Instytutu Nauk Społecznych

mgr Agnieszka Stasiak

Pokój 106

Adres e-mail: a.stasiak@wsbinoz.pl

Dostępność:

środa godz. 10:00-12:00

czwartek godz. 10.00-12.00

Dyrektor Instytutu Dietetyki

dr Agnieszka Gutowska-Wyka

 

Pokój 106


Dostępność:

Każdy czwartek godz. 8.15-9.45

 

Adres e-mail: a.gutowska@wsbinoz.pl

Dyrektor Instytutu Kosmetologii

dr Katarzyna Malinowska

Pokój 106


Dostępność:
środa - godz. 15:00-16:00

 

Adres e-mail: k.malinowska@wsbinoz.pl

Koordynatorzy ds. zawodowych praktyk studenckich

KOORDYNATOR DS. ZAWODOWYCH PRAKTYK STUDENCKICH

NA KIERUNKU KOSMETOLOGIA (studia I-go stopnia, studia stacjonarne)

 

dr Marta Klimczyk-Caryk
Adres e-mail: m.klimczyk@wsbinoz.pl

 

KOORDYNATOR DS. ZAWODOWYCH PRAKTYK STUDENCKICH

NA KIERUNKU KOSMETOLOGIA (studia I-go stopnia, studia niestacjonarne)

dr Magda Cuchra-Kulesza
Adres e-mail: m.cuchra@wsbinoz.pl


KOORDYNATOR DS. ZAWODOWYCH PRAKTYK STUDENCKICH

NA KIERUNKU KOSMETOLOGIA (studia II-go stopnia)

 

mgr Joanna Kuglarz-Kwarcińska
Adres e-mail: j.kuglarz@wsbinoz.pl

 

 

KOORDYNATOR DS. ZAWODOWYCH PRAKTYK STUDENCKICH

NA KIERUNKU DIETETYKA (studia I-go i II-go stopnia)

mgr Adrian Kwaśny

Adres e-mail: a.kwasny@wsbinoz.pl



KOORDYNATOR DS. ZAWODOWYCH PRAKTYK STUDENCKICH

NA KIERUNKU PEDAGOGIKA (studia I-go i II-go stopnia)

 

mgr Agnieszka Stasiak
Adres e-mail: a.stasiak@wsbinoz.pl

 

 

KOORDYNATOR DS. ZAWODOWYCH PRAKTYK STUDENCKICH

NA KIERUNKU PSYCHOLOGIA (studia jednolite magisterskie)

 

mgr Agnieszka Stasiak
Adres e-mail: a.stasiak@wsbinoz.pl

 

 

 

KOORDYNATOR DS. ZAWODOWYCH PRAKTYK STUDENCKICH 

NA KIERUNKU PEDAGOGIKA (studia I-go) w RYBNIKU

 

dr Alina Stosor
Adres e-mail: a.stosor@wsbinoz.pl

 

Koordynatorzy ds. e-learningu

KOORDYNATOR DS. E-LEARNINGU NA KIERUNKU DIETETYKA (studia I-go i II stopnia)

 

dr inż. Anna Sztekmiller-Szymańska

Pokój 110
Adres e-mail: a.sztekmiller@wsbinoz.pl


KOORDYNATOR DS. E-LEARNINGU NA KIERUNKU KOSMETOLOGIA (studia I-go i II-go stopnia)

 

dr Alicja Nowak-Zduńczyk 

Adres e-mail: a.nowak@wsbinoz.pl 

MS TEAMS  

dr Aleksandra Słodka

Adres e-mail: a.slodka@wsbinoz.pl

 

KOORDYNATOR DS. E-LEARNINGU NA KIERUNKU PEDAGOGIKA (studia I-go i II-go stopnia)

 

mgr Agnieszka Stasiak
Adres e-mail: a.stasiak@wsbinoz.pl

 

KOORDYNATOR DS. E-LEARNINGU NA KIERUNKU  PSYCHOLOGIA (studia jednolite magisterskie)

 

mgr Agnieszka Stasiak
Adres e-mail: a.stasiak@wsbinoz.pl

 

KOORDYNATOR DS. E-LEARNINGU NA KIERUNKU PRAWO (studia jednolite magisterskie)

 

mgr Agnieszka Stasiak
Adres e-mail: a.stasiak@wsbinoz.pl

 

KOORDYNATOR DS. E-LEARNINGU NA KIERUNKU PEDAGOGIKA(studia I-go) w RYBNIKU

 

dr  Dorota Gawlik
Adres e-mail: d.gawlik@medyk.edu.pl

 

 

 

 

Pełnomocnik ds. osób niepełnosprawnych

dr Bogusława Kowacka
pelnomocnik@wsbinoz.pl


każdy pierwszy wtorek miesiąca w godzinach 13.30 – 14.00 w budynku Uczelni sala masażu (parter).

Dział Obsługi Studenta

 

Michalina Walczak

Kierownik Działu Obsługi Studenta

tel.: 042 683 44 18

tel.: 603 610 671

fax.: 042 683 44 28

m.walczak@wsbinoz.pl

 

Małgorzata Zamerska

Specjalista ds. studenckich

m.zamerska@wsbinoz.pl

 

Ewa Michalska

Specjalista ds. Studenckich

e.michalska@wsbinoz.pl


Godziny otwarcia dziekanatu:

Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 9:00 - 13:00
Środa: 13:00 - 16:00
Czwartek: 9:00 - 13:00
Piątek: 13:00 - 16:00
Sobota: 9:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

 

Dział studiów podyplomowych i kursów

Ewelina Bursztynowicz

Kierownik Działu studiów podyplomowych i kursów

Pełnomocnik Rektora ds. studiów podyplomowych


tel.: 042 683 44 44


e.bursztynowicz@wsbinoz.pl

 

Agnieszka Pacocha

 

Starszy Specjalista ds. Organizacyjnych

tel. 042 683 44 44

a.pacocha@wsbinoz.pl

 

 
Dział studiów podyplomowych jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-16.30

Dział organizacji studiów

Katarzyna Broż
Kierownik Działu DOS


k.broz@wsbinoz.pl


Marta Grochala

Specjalista ds. organizacji studiów


m.grochala@wsbinoz.pl

tel.: 042 683 44 26


Godziny pracy działu:

Pn-Pt 8:00-16:00

Dział finansowy

Przemysław Pirek

Wicekanclerz ds. finansowych


p.pirek@wsbinoz.pl



Katarzyna Wanderska
Specjalista ds. Studenckich

tel.: 042 683 44 14

tel.: 505 433 245

fax.: 042 683 44 28


k.wanderska@wsbinoz.pl

 

Paulina Pająk

Pracownik Działu Finansowego

tel.: 042 683 44 14

p.pajak@wsbinoz.pl

 

 

Dział Finansowy będzie czynny w ciągu tygodnia w następujących godzinach:

 

Poniedziałek : zamknięte
Wtorek: 9-13
Środa: 13-16
Czwartek : 9-13
Piątek : 13-16

oraz w każdą drugą sobotę miesiąca.

Dział marketingu

tel.: 042 683 44 54
e-mail: promocja@wsbinoz.pl

Aleksandra Mysiakowska
Wicekanclerza ds. Relacji Zewnętrznych
Kierownik Działu Marketingu
kom.: 505 134 507

a.mysiakowska@wsbinoz.pl


Magdalena Kubiak
Grafik
Specjalista ds. marketingu
kom.: 509 031 202

m.kubiak@wsbinoz.pl

 

Dział czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00

Kadry

Ewa Krajewska

Referent Administracji Kadrowej

e.krajewska@wsbinoz.pl

kadry@wsbinoz.pl

tel.: 042 683 44 26

Samorząd Studentów Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu

Przewodnicząca

  • Adrianna Kołosza (Kosmetologia)

 

Wiceprzewodniczący:

  • Karolina Aksamit (Psychologia)
  • Magdalena Czaplicka (Dietetyka)
  • Anna Jackiewicz (Kosmetologia)
  • Dominika Kunikowska (Dietetyka)
  • Anna Rogut (Kosmetologia)
  • Kamila Stasiowska (Pedagogika)

 

Senatorzy:

  • Weronika Jabłońska (Kosmetologia)
  • Natalia Pakuła (Dietetyka)
  • Adrian Urbański (Dietetyka)

 

Sekretarz

  • Wiktoria Ohanyan (Kosmetologia)

 

 

Kontakt mailowy: samorzad@wsbinoz.pl

Opiekun Samorządu: dr n.med. Natalia Wittek-Smorąg

 

 

 

Centrum Europejskich Inicjatyw Edukacyjnych oraz program Erasmus

prof. WSBiNoZ dr hab. Wojciech Welskop


Uczelniany Koordynator Programu Erasmus+
Pokój: 107

Dostępność:
środa – czwartek – godz. 12:00-14:00

ul. Piotrkowska 278
90-361, Łódź
Telefon: +48 42 683 44 05
Faks: +48 42 683 44 22
E-mail: erasmus@wsbinoz.pl

 

CENTRUM EUROPEJSKICH INICJATYW EDUKACYJNYCH

pokój: 111
ul. Piotrkowska 278
telefon: +48 42 683 44 26
fax: +48 42 683 44 22
e-mail: project@wsbinoz,pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

mgr Marta Pintera

e-mail: iod@wsbinoz.pl

 

adres korespondencyjny:

WSBiNoZ w Łodzi

Inspektor Ochrony Danych

Piotrkowska 278, 90-361 Łódź

created by: Strony Internetowe Łódź