Powered by Smartsupp

Erasmus

O programie

Erasmus+ to program Unii Europejskiej wspierający wymianę edukacyjną. W ramach mobilności edukacyjnej w sektorze "Szkolnictwo wyższe" studenci mogą odbyć okres studiów za granicą w partnerskiej uczelni lub odbyć staż/ praktykę w przedsiębiorstwie, instytucie badawczym, laboratorium, organizacji lub innej instytucji oferującej staż/ praktykę. Pracownicy dydaktyczni i administracyjni uczelni mogą uczestniczyć w działaniach prowadzonych za granicą, związanych z ich rozwojem zawodowym. Mogą to być wyjazdy w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych ze studentami uczelni zagranicznej lub wyjazdy w celu udziału w szkoleniu.

 

Więcej informacji o programie Erasmus+ znajdziesz w odpowiednich zakładkach na naszej stronie oraz na stronach internetowych programu i instytucji zarządzającej:

 

Polska strona Erasmus+
Erasmus+ na stronie Unii Europejskiej
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

Karta programu Erasmus+ 2021-2027

Karta Programu Erasmus+ (Erasmus Charter for Higher Education) na lata 2021-2027 została przyznana Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi decyzją Komisji Europejskiej w 2020 r. Link do Karty oraz Deklaracji Polityki Erasmusa na lata 2021-2027 (Erasmus Policy Statement) znajdziesz poniżej.

Pliki do pobrania:

created by: Strony Internetowe Łódź