Poznaj nas bliżej...

Certyfikaty i wyróżnienia

Poniżej prezentujemy certyfikaty, wyróżnienia i nagrody, jakie otrzymała Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu.

WSBiNoZ – Liderem nowatorskich programów nauczania wyższego

Z wielką satysfakcją i przyjemnością informujemy, że Kapituła Konkursu POLISH  BUSINESSWOMEN AWARDS przyznała Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu prestiżową nagrodę i tytuł w kat.

 

"Lider nowatorskich programów nauczania wyższego"

 

Konkurs już po raz trzynasty zorganizowała Redakcja magazynu Businesswoman & life.

 

Finałowa gala, ogłoszenia wyników i wręczenia statuetek odbyło się w pięknych wnętrzach hotelu Airport Okęcie w Warszawie. Jak mówią organizatorzy przyznane statuetki to nagroda za osiągnięcia w wielkim stylu, sukcesy oraz dotychczasową działalność. Redakcja czasopisma wyróżnia osobistości, ale i same przedsiębiorstwa, które w swojej branży odniosły spektakularny sukces i tym samym wpłynęły na jej rozwój.

 

Wśród nagrodzonych, obok Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, znaleźli się m.in.: Kasia Cichopek i Marcin Hakiel (Charyzmatyczny duet show-biznesu i wielcy dobroczyńcy), Anna Popek (Wybitna Osobowość w dziennikarstwie), Gosia Andrzejewicz (Wybitna Wokalistka), Weronika Rosati (Osobowość Sukcesu i promotorka niezależności wśród kobiet)

Galę poprowadził Jacek Borkowski. Atrakcją wydarzenia był występ saksofonistki Nastya Sax.

Kierunek Psychologia studia jednolite magisterskie otrzymał prestiżowy Certyfikat i Znak Jakości „Studia z przyszłością”

Kierunek Psychologia studia jednolite magisterskie otrzymał prestiżowy Certyfikat i Znak Jakości „Studia z przyszłością” w V edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z przyszłością”!

Według komisji konkursowej otrzymane wyróżnienie jest potwierdzeniem zaangażowania uczelni w realizację kształcenia według nowoczesnych i innowacyjnych standardów akademickich, dobrze odpowiadających na potrzeby rynku pracy.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

WSBiNoZ Liderem Edukacji i Najlepszą Uczelnią Niepubliczną w Województwie Łódzkim

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi otrzymała zaszczytny tytuł Lidera Edukacji i miano Najlepszej Uczelni Niepublicznej Województwa Łódzkiego w konkursie "Wzorowa firma". Nagroda została przyznana przez Forum Ekspertów i czasopismo Życie Regionów.

 

Po dokładnym przeanalizowaniu i zapoznaniu się z wielotorowo przygotowanym materiałem przez Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, Forum Ekspertów wydało jednoznaczną decyzję, o przyznaniu dla WSBiNoZ tytułu Wzorowa Firma na najbliższe 3 lata, czyli do końca 2022 roku. Jednocześnie Eksperci analizując ankiety  - także te z innych przedsiębiorstw -  wskazali na wysoki poziom nauczania, profesjonalizm i elastyczność w doborze kierunków, co wyróżnia uczelnię spośród innych w kraju.

Kierunek Dietetyka z Certyfikatem "Studia z przyszłością" oraz Certyfikatem Nadzwyczajnym "Lider Jakości Kształcenia"

Kierunek Dietetyka (studia I i II stopnia) otrzymał prestiżowy Certyfikat i Znak Jakości „Studia z przyszłością” w IV edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z przyszłością”!

Uzyskany Certyfikat potwierdza realizację kształcenia według nowoczesnych i innowacyjnych  standardów akademickich, dobrze odpowiadających na potrzeby rynku pracy i otoczenia społeczno-gospodarczego uczelni.

WSBiNoZ w Łodzi została  dodatkowo wyróżniona, jako jedna z niewielu uczelni,  certyfikatem nadzwyczajnym Lider Jakości Kształcenia.

Nagroda ta została przyznana dla kierunku studiów, podlegającego certyfikacji, który otrzymał najwyższą liczbę punktów rankingowych,  przyznanych przez Komisję Ekspercką, oceniającą aplikację w tej edycji programu.

Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się 18 marca 2019 w Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnie k/Warszawy.

Wyróżnienie odebrali dr Agnieszka Gutowska-Wyka Dyrektor Instytutu Dietetyki oraz Kanclerz Michał Orski.

Kierunek kosmetologia z certyfikatem „Studia z przyszłością” - w roku 2018

Kierunek kosmetologia (studia I i II stopnia) otrzymał prestiżowy Certyfikat i Znak Jakości „Studia z przyszłością” w III edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z przyszłością”!

Uzyskany Certyfikat potwierdza realizację kształcenia według nowoczesnych i innowacyjnych  standardów akademickich, dobrze odpowiadających na potrzeby rynku pracy i otoczenia społeczno-gospodarczego uczelni.

„Polska potrzebuje uczelni przyszłości, które będą kształcić twórczych obywateli otwartych na nowe wyzwania i zmieniające się otoczenie” – mówią organizatorzy konkursu.

Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się 9 kwietnia w Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnie k/Warszawy.

Wyróżnienie w imieniu władz WSBiNoZ odebrała dr Katarzyna Malinowska – prodziekan ds. kierunku kosmetologia.

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu z Godłem najwyższej jakości QUALITY INTERNATIONAL

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu otrzymała tytuł Laureata oraz Srebrne Godło w prestiżowym konkursie: Najwyższa Jakość Quality International w kategorii QI services - usługi najwyższej jakości!

Zdobycie tego zaszczytnego godła jest potwierdzeniem, że „Medyk” reprezentuje najwyższe standardy organizacyjne oraz gwarantuje studentom najwyższy poziom jakości kształcenia.

- Oprócz podnoszenia konkurencyjności, wiarygodności i poprawy wizerunku oraz postrzegania przedsiębiorstwa jako godnego zaufania partnera, udział w programie i zdobycie tytułu to także zwrócenie uwagi rynku i świadomości klientów, że dana firma osiągnęła właściwy poziom w obszarze jakości. Daje klientowi tej firmy pewność, że będzie obsługiwany na odpowiednio wysokim poziomie – potwierdza Anna Biszkowiecka, redaktor naczelna Forum Biznesu.

18 października br. w Poznaniu odbyła się gala, podsumowująca tegoroczną VII edycję Programu. Medal oraz certyfikat podczas uroczystości odebrał Kanclerz Uczelni Pan mgr Michał Orski.

Projekt „Najwyższa Jakość QI” jest największym jakościowym konkursem w Polsce organizowanym przez ForumBinesu.pl i cykl gospodarczy Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej. Przedsięwzięcie odbywa się pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

created by: Strony Internetowe Łódź