Powered by Smartsupp

Poznaj nas bliżej...

Certyfikaty i wyróżnienia

Poniżej prezentujemy certyfikaty, wyróżnienia i nagrody, jakie otrzymała Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu.

Certyfikat i Znak Jakości „Studia z przyszłością” 2024 dla WSBiNoZ

04 marca w siedzibie Sali Koncertowej Radia Wrocław odbyła się Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością”, współorganizowanego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. 
 
Miło nam poinformować, że 3 kierunki studiów Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu uzyskało pozytywną opinię jury konkursu, uzyskując prestiżowe wyróżnienie "Studia z przyszłością".
 
 
 
 
Certyfikat przyznano kierunkom:
 
KOSMETOLOGIA - studia II stopnia
KRYMINOLOGIA - studia I i II stopnia w Filii w Szczawnie-Zdroju
KRYMINOLOGIA - studia I i II stopnia w Filii w Rybniku
 
Dodatkowo kierunek KRYMINOLOGIA- studia II stopnia w Filii w Szczawnie-Zdroju stopnia uzyskał wyróżnienie: "Lider jakości kształcenia".
 
Certyfikaty Akredytacyjne „Studia z Przyszłością” przyznawane są kierunkom, które cechują się innowacyjnością i są realizowane według nowoczesnych programów studiów, są dobrze przygotowujące do rynku pracy, przyszłościowe i wartościowe merytorycznie. Znak Jakości „Studia z Przyszłością” otrzymują kierunki i specjalności studiów, które swoje programy opierają między innymi na  dążeniu do przekazywania aktualnej, nowoczesnej wiedzy, kreowaniu umiejętności i kompetencji społecznych poszukiwanych przez pracodawców oraz inwestowaniu w najwyższą jakość edukacji. 
 
Dyplomy i statuetki wręczali prof. Dariusz Rott z Komisji Certyfikacyjnej (Uniwersytet Śląski, Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie), Grażyna Kaczmarczyk (Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego) oraz dr Bartłomiej E. Nowak (Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej).
 
Konkurs "Studia z Przyszłością" to jeden z najważniejszych i najbardziej prestiżowych polskich programów akredytacyjnych w szkolnictwie wyższym, organizowany nieprzerwanie od dziewięciu lat. 

Innowacje, które dodają skrzydeł

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu po raz kolejny w tym roku została nagrodzona jako uczelnia, która wdraża i proponuje swoim studentom szczególnie innowacyjne rozwiązania edukacyjne. Po wyróżnieniach dla naszych kierunków, które uzyskaliśmy w Konkursie „Studia z Przyszłością” przyszedł czas na jeszcze jedno wyróżnienie – SKRZYDŁA WYOBRAŹNI (nagrodę za szczególne osiągnięcia w działalności innowacyjnej dla edukacji). Jest to wyjątkowa nagroda i najwyższe wyróżnienie ruchu innowacyjnego w edukacji. Tym cenniejsze, że o jego przyznaniu decyduje Kapituła, w skład której wchodzą znakomici eksperci zajmujący się problematyką metodyki i unowocześniania kształcenia na jego wszystkich poziomach.

Wręczenie nagród odbyło się w ramach XXXVI Podsumowania Ruchu Innowacyjnego w Edukacji, którego organizatorem jest Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Naszą uczelnię mieli zaszczyt reprezentować Pan Bartosz Rzętkiewicz – Zastępca Kanclerza ds. Rozwoju oraz Dyrektor Instytutu Bezpieczeństwa i dr Leszek Kuras – Dyrektor Instytutu Prawa i Kryminologii.

Pragniemy podziękować całej Kapitule oraz w szczególności Panu Dyrektorowi Januszowi Mossowi za uhonorowanie naszej uczelni, naszych pomysłów i naszej pracy.

Wszystkich kandydatów zapraszamy do Uczelni, w której każdy może rozwinąć swoje skrzydła, również wyobraźni!

WSBinOZ wyróżniona Certyfikatem i Znakiem Jakości „Studia z przyszłością”

13 marca w siedzibie Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu odbyła się Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością”, współorganizowanego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. 
 
Miło nam poinformować, że aż 5 kierunków studiów Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu uzyskało pozytywną opinię jury konkursu, uzyskując prestiżowe wyróżnienie "Studia z przyszłością".
 
Certyfikat przyznano kierunkom:
 
 
 
DIETETYKA - studia I i II stopnia
KOSMETOLOGIA - studia I stopnia
KRYMINOLOGIA - studia I i II stopnia
PSYCHOLOGIA - jednolite studia magisterskie
PEDAGOGIKA - studia I i II stopnia w Filii w Rybniku. 
 
Dodatkowo kierunek DIETETYKA - studia I stopnia uzyskał wyróżnienie: "Lider jakości kształcenia".
 
Certyfikaty Akredytacyjne „Studia z Przyszłością” przyznawane są kierunkom, które cechują się innowacyjnością i są realizowane według nowoczesnych programów studiów, są dobrze przygotowujące do rynku pracy, przyszłościowe i wartościowe merytorycznie. Znak Jakości „Studia z Przyszłością” otrzymują kierunki i specjalności studiów, które swoje programy opierają między innymi na  dążeniu do przekazywania aktualnej, nowoczesnej wiedzy, kreowaniu umiejętności i kompetencji społecznych poszukiwanych przez pracodawców oraz inwestowaniu w najwyższą jakość edukacji. 
 
Oceny kierunków studiów w Konkursie „Studia z Przyszłością” dokonuje Kapituła z udziałem wybitnych naukowców zajmujących się problematyką jakości kształcenia i zarządzania szkolnictwem wyższym, w tym m.in. prof. Agnieszki Dziedziczak-Foltyn z Uniwersytetu Łódzkiego, prof. Dariusza Rotta z Uniwersytetu Śląskiego, prof. Michała Kaczmarczyka z Wyższej Szkoły Humanitas i dr Aleksandra Kobylarka z Uniwersytetu Wrocławskiego. 
 
Konkurs "Studia z Przyszłością" to jeden z najważniejszych i najbardziej prestiżowych polskich programów akredytacyjnych w szkolnictwie wyższym, organizowany nieprzerwanie od ośmiu lat. 

WSBiNoZ – Liderem nowatorskich programów nauczania wyższego

Z wielką satysfakcją i przyjemnością informujemy, że Kapituła Konkursu POLISH  BUSINESSWOMEN AWARDS przyznała Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu prestiżową nagrodę i tytuł w kat.

 

"Lider nowatorskich programów nauczania wyższego"

 

Konkurs już po raz trzynasty zorganizowała Redakcja magazynu Businesswoman & life.

 

Finałowa gala, ogłoszenia wyników i wręczenia statuetek odbyło się w pięknych wnętrzach hotelu Airport Okęcie w Warszawie. Jak mówią organizatorzy przyznane statuetki to nagroda za osiągnięcia w wielkim stylu, sukcesy oraz dotychczasową działalność. Redakcja czasopisma wyróżnia osobistości, ale i same przedsiębiorstwa, które w swojej branży odniosły spektakularny sukces i tym samym wpłynęły na jej rozwój.

 

Wśród nagrodzonych, obok Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, znaleźli się m.in.: Kasia Cichopek i Marcin Hakiel (Charyzmatyczny duet show-biznesu i wielcy dobroczyńcy), Anna Popek (Wybitna Osobowość w dziennikarstwie), Gosia Andrzejewicz (Wybitna Wokalistka), Weronika Rosati (Osobowość Sukcesu i promotorka niezależności wśród kobiet)

Galę poprowadził Jacek Borkowski. Atrakcją wydarzenia był występ saksofonistki Nastya Sax.

WSBiNoZ Liderem Edukacji i Najlepszą Uczelnią Niepubliczną w Województwie Łódzkim

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi otrzymała zaszczytny tytuł Lidera Edukacji i miano Najlepszej Uczelni Niepublicznej Województwa Łódzkiego w konkursie "Wzorowa firma". Nagroda została przyznana przez Forum Ekspertów i czasopismo Życie Regionów.

 

Po dokładnym przeanalizowaniu i zapoznaniu się z wielotorowo przygotowanym materiałem przez Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, Forum Ekspertów wydało jednoznaczną decyzję, o przyznaniu dla WSBiNoZ tytułu Wzorowa Firma na najbliższe 3 lata, czyli do końca 2022 roku. Jednocześnie Eksperci analizując ankiety  - także te z innych przedsiębiorstw -  wskazali na wysoki poziom nauczania, profesjonalizm i elastyczność w doborze kierunków, co wyróżnia uczelnię spośród innych w kraju.

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu z Godłem najwyższej jakości QUALITY INTERNATIONAL

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu otrzymała tytuł Laureata oraz Srebrne Godło w prestiżowym konkursie: Najwyższa Jakość Quality International w kategorii QI services - usługi najwyższej jakości!

Zdobycie tego zaszczytnego godła jest potwierdzeniem, że „Medyk” reprezentuje najwyższe standardy organizacyjne oraz gwarantuje studentom najwyższy poziom jakości kształcenia.

- Oprócz podnoszenia konkurencyjności, wiarygodności i poprawy wizerunku oraz postrzegania przedsiębiorstwa jako godnego zaufania partnera, udział w programie i zdobycie tytułu to także zwrócenie uwagi rynku i świadomości klientów, że dana firma osiągnęła właściwy poziom w obszarze jakości. Daje klientowi tej firmy pewność, że będzie obsługiwany na odpowiednio wysokim poziomie – potwierdza Anna Biszkowiecka, redaktor naczelna Forum Biznesu.

18 października br. w Poznaniu odbyła się gala, podsumowująca tegoroczną VII edycję Programu. Medal oraz certyfikat podczas uroczystości odebrał Kanclerz Uczelni Pan mgr Michał Orski.

Projekt „Najwyższa Jakość QI” jest największym jakościowym konkursem w Polsce organizowanym przez ForumBinesu.pl i cykl gospodarczy Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej. Przedsięwzięcie odbywa się pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

created by: Strony Internetowe Łódź