Kosmetologia

Wykładowcy, praktycy

Mgr Anna Drobnik

Kosmetolog, szkoleniowiec, praktyk w zawodzie, doświadczony pedagog. Trener międzynarodowy niemieckiej marki KLAPP COSMETICS.  Na kursach i szkoleniach, które prowadzi w całej Europie, z największą przyjemnością dzieli się swoim doświadczeniem i zaraża pasją do kosmetyki.

 

Dr n. med.  Elżbieta Ciejka

Specjalista fizjoterapii, dr n. medycznych, praktyk z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentem i  w zarządzaniu kadrą medyczną w ZZOZ Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi. Pasjonat swojej pracy, a jako nauczyciel/wykładowca, z zaangażowaniem przekazująca wiedzę z wykorzystaniem nowoczesnych metod fizjoterapii  w praktycznej nauce zawodu kosmetologa.

 

Dr n. med. Bogusława Kowacka

Specjalista fizjoterapii, szkoleniowiec, praktyk zawodu w dziedzinie fizjoterapii. Doświadczony pedagog, nauczyciel przedmiotów praktycznych w zakresie masażu klasycznego , jak i masaży specjalistycznych. Prowadzi kursy akredytowane przez Polskie Towarzystwo Fizjoterapii w zakresie między innymi drenażu limfatycznego i masażu tkanek głębokich, z największą przyjemnością dzieli się wiedzą.

 

 Dr n. med. Paweł Piątkowski

Doświadczony praktyk i wykładowca, wieloletni pedagog w zakresie fizjoterapii, twórca autorskiej metody masażu twarzy anti-aging, pasjonat masażu i jego wpływu na organizm, inicjator wydarzeń edukacyjnych dla fizjoterapeutów i  masażystów.

 

Mgr Anna Dybowska-Swoboda

Doświadczony praktyk i wykładowca przedmiotów specjalnościowych w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej, leczniczej oraz trychologii kosmetycznej. Przeprowadzanie szkoleń produktowych i tematycznych z zakresu trychologii i kosmetologii. Zarządzanie sprzedażą i marketingiem produktu, szkolenia produktowo-sprzedażowe dla personelu i kluczowych klientów Karin Herzog  

 

 Mgr Aleksandra Młynarczyk

Fizjoterapeuta, praktyk w zawodzie, uczestnik konferencji fizjoterapeutycznych. Terapeuta zajmujący się ortopedyczną terapią manualną, poszerzając swoje umiejętności na kursach i szkoleniach. Chętnie dzieli się swoimi fizjoterapeutycznymi doświadczeniami i umiejętnościami.

 

Mgr Róża Osowska

Kosmetolog z ponad 20-to letnim doświadczeniem praktycznym w zawodzie,  wieloletni nauczyciel akademicki i nauczyciel zawodu Technik usług kosmetycznych, egzaminator państwowy. Nauka młodzieży to nie tylko zawód lecz przede wszystkim pasja.

 

Mgr Katarzyna Wacławiak

Ortopodolog,  praktyk w zawodzie,  trener umiejętności zawodowych, szkoleniowiec. Diagnosta aparatu ruchu w SALVE oraz w placówkach partnerskich.  Z wieloletnim doświadczeniem w branży medycznej w sektorze zaopatrzenia ortopedycznego, współtwórca innowacyjnej technologii wkładek do butów „BAZY INDIVIDUAL”. Pracowity umysł chętnie dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami. 

  

Mgr Joanna Kuglarz- Kwarcińska

Kosmetolog, masażysta, praktyk w zawodzie, ponadto doświadczony terapeuta w branży Spa i Wellness.  Z pasją i zaangażowaniem prowadzi własną działalność kosmetologiczną. Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem w zakresie Spa i Wellness realizuje się zawodowo współpracując z hotelem Medical Spa Hotel Lawendowe Termy****.

 

Detelina Golańska

Z wykształcenia mgr Filologii Słowiańskiej,  z zamiłowania i pasji trener technik wizażu i stylizacji, która wciąż poszerza swoją wiedzę u najlepszych specjalistów w kraju. Ekspert aloesowej marki FLP,  a także właściciel marki Deteline.

 

Anna Tafelska

Szkoleniowiec, trener z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze klienta,  sprzedaży i zarządzaniu  w sektorze usług kosmetycznych. Dyrektor ds. współpracy z hotelami i spa w KLAPP Cosmetics, od ponad 3 lat Trener w Akademii Biznesu Kosmetycznego.

Pełna kadra Instytutu Kosmetologii

created by: Strony Internetowe Łódź