Powered by Smartsupp

Kosmetologia

Wykładowcy, praktycy

Mgr Anna Drobnik

Kosmetolog, szkoleniowiec, praktyk w zawodzie, doświadczony pedagog. Trener i expert marki Mesoestetic. Na kursach i szkoleniach, które prowadzi w całej Europie, z największą przyjemnością dzieli się swoim doświadczeniem i zaraża pasją do kosmetyki.

 

Dr n. med.  Elżbieta Ciejka

Specjalista fizjoterapii, dr n. medycznych, praktyk z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentem i  w zarządzaniu kadrą medyczną w ZZOZ Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi. Pasjonat swojej pracy, a jako nauczyciel/wykładowca, z zaangażowaniem przekazująca wiedzę z wykorzystaniem nowoczesnych metod fizjoterapii  w praktycznej nauce zawodu kosmetologa.

 

Dr n. med. Bogusława Kowacka

Specjalista fizjoterapii, szkoleniowiec, praktyk zawodu w dziedzinie fizjoterapii. Doświadczony pedagog, nauczyciel przedmiotów praktycznych w zakresie masażu klasycznego , jak i masaży specjalistycznych. Prowadzi kursy akredytowane przez Polskie Towarzystwo Fizjoterapii w zakresie między innymi drenażu limfatycznego i masażu tkanek głębokich, z największą przyjemnością dzieli się wiedzą.

 

 Dr n. med. Paweł Piątkowski

Doświadczony praktyk i wykładowca, wieloletni pedagog w zakresie fizjoterapii, twórca autorskiej metody masażu twarzy anti-aging, pasjonat masażu i jego wpływu na organizm, inicjator wydarzeń edukacyjnych dla fizjoterapeutów i  masażystów.

  

Mgr Aleksandra Młynarczyk

Fizjoterapeuta, praktyk w zawodzie, uczestnik konferencji fizjoterapeutycznych. Terapeuta zajmujący się ortopedyczną terapią manualną, poszerzając swoje umiejętności na kursach i szkoleniach. Chętnie dzieli się swoimi fizjoterapeutycznymi doświadczeniami i umiejętnościami.

 

Mgr Joanna Kuglarz- Kwarcińska

Kosmetolog, masażysta, praktyk w zawodzie, ponadto doświadczony terapeuta w branży Spa i Wellness.  Z pasją i zaangażowaniem prowadzi własną działalność kosmetologiczną. Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem w zakresie Spa i Wellness realizuje się zawodowo współpracując z hotelem Medical Spa Hotel Lawendowe Termy****.

 

Detelina Golańska

Z wykształcenia mgr Filologii Słowiańskiej,  z zamiłowania i pasji trener technik wizażu i stylizacji, która wciąż poszerza swoją wiedzę u najlepszych specjalistów w kraju. Ekspert aloesowej marki FLP,  a także właściciel marki Deteline.

 

Pełna kadra Instytutu Kosmetologii

created by: Strony Internetowe Łódź