Powered by Smartsupp

Poznaj nas bliżej...

Partnerzy

Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi jest otwartą, świecką instytucją kultury, działającą ponad podziałami politycznymi, a jego podstawowym celem jest prowadzenie działalności edukacyjno-kulturalnej, dotyczącej przede wszystkim popularyzowania dorobku różnych kultur, promowanie wielokulturowego i wieloetnicznego dziedzictwa Łodzi, ze szczególnym uwzględnieniem kultury żydowskiej – co podkreślono  w statucie  -   oraz upowszechnianie idei tolerancji i  przeciwdziałanie przejawom rasizmu, ksenofobii i braku szacunku dla ludzi odmiennych światopoglądów, pochodzenia i kultury.

Instytut Zdrowej Stopy to profesjonalna klinika zajmująca się wszechstronnie problemami związanymi ze zdrowiem Twoich stóp. W naszej klinice wykonujemy specjalistyczne zabiegi związane z problemami stóp; od wrastających paznokci i pękających pięt do grzybicy stóp. Zajmujemy się również pielęgnacją stopy cukrzycowej a także usuwaniem odcisków i brodawek wirusowych. Szeroki zakres zabiegów pozwala dostosować usługi do potrzeb różnorodnych pacjentów. Współpracujemy z gronem doświadczonych lekarzy specjalistów, zatrudniamy doświadczonych podologów oraz używamy najlepszej aparatury i preparatów pielęgnacyjnych dostępnych na rynku. W naszej ofercie mamy również wizyty domowe, które są idealnym rozwiązaniem dla osób, które z pewnych względów nie mogą dotrzeć do naszej kliniki.

Wyłączny dystrybutor Hairmax w Polsce i Europie Wschodniej. Produkty Hairmax przeznaczone są dla osób zmagających się z nadmiernym wypadaniem włosów, widocznym przerzedzeniem oraz łysieniem. Terapia laserowa jest skutecznym rozwiązaniem dla każdego, kto pragnie wzmocnić swoje włosy. W ofercie Hairmax znajdują się wykorzystujące technologię LLLT urządzenia laserowe, które uzyskały aprobatę FDA, mikrowłókna, suplementy oraz produkty do pielęgnacji skóry głowy i włosów. Polecane przez lekarzy i trychologów na całym świecie.

 

https://hairmax.net.pl

https://www.facebook.com/europe.hairmax

https://www.instagram.com/hairmax_polska/

Predictive Solutions (dawniej: SPSS Polska) jako firma od początku swojego istnienia zajmująca się narzędziami analitycznymi i ich wykorzystaniem w praktyce oferuje szerokie spektrum usług związanych zaawansowaną analizą danych. Od swojego powstania w 1991 roku poszerza zakres obszarów analitycznych, w których oferuje wsparcie swoim klientom, począwszy od analiz statystycznych, poprzez data mining, do data science.

Dziś oferowane analizy obejmują nie tylko wykorzystanie danych ilościowych, ale też danych tekstowych poprzez wykonywanie analiz typu text mining z użyciem algorytmów opartych o przetwarzanie języka naturalnego.

Firma świadcząca usługi w obszarach budowy i wdrażania rozwiązań do raportowania i analizy danych oraz usług w zakresie zastosowań statystyki, analityki predykcyjnej, data science i big data.

StatSoft jest częścią międzynarodowej grupy ArondIT GmbH i wspólnie ze StatSoft Europe GmbH działa na europejskim rynku, dostarczając optymalne rozwiązania w zakresie analizy danych. Zespół blisko 50 doświadczonych ekspertów StatSoft Polska i StatSoft Europe z powodzeniem wdraża przemysłowe i biznesowe systemy oparte o uczenie maszynowe, statystykę i big data.

 

Firma VITAKO (Vbody) działa w obszarze Nutrition, Health & Sport Equipment, i zajmuje się dystrybucją w Polsce sprzętu medycznego, głównie Analizatorów Składu Ciała człowieka oraz Instrumentów Antropometrycznych.

Kluczową rolą firmy jest współpraca z Uczelniami i Instytucjami Medycznymi oraz Sportowymi m.in. w zakresie udostępniania dla studentów sprzętu edukacyjnego na preferencyjnych warunkach.

Zapraszamy studentów i absolwentów dietetyki  oraz kosmetologii do polubienia nas na Facebooku - tam dodajemy na bieżąco ciekawe informacje na temat analizatorów składu ciała oraz aparatów diagnostycznych niezbędnych w praktyce zawodowej:

https://www.facebook.com/obesitologia.dietetyka.medycyna.sport/

Podstawowe opisy produktów znajdują się na naszych dwóch stronach internetowych:

https://accuniq.pl/

https://vitako.pl/

katalog:

https://vitako.pl/pobierz-katalog.html

Peel Mission® to marka, której obecność na rynku definiuje wiedza ekspertów oraz wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii. Pasja, innowacja i dążenie do doskonałości to najważniejsze filary marki, stanowiące jej fundamenty od momentu stworzenia do dziś. Oferta produktowa marki to najwyższej jakości zabiegi skierowane dla lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologów, która tworzy gama innowacyjnych peelingów chemicznych o farmaceutycznej czystości.

Różnorodność stężeń i produktów dostępnych w portfolio marki, pozwalają na efektywne ich wykorzystanie i zaprojektowanie programu idealnie skrojonego do potrzeb skóry każdego Klienta.

Nuvero to w pełni profesjonalny program dla dietetyków i żywieniowców, którzy realizują się na różnych płaszczyznach pracy w branży dietetycznej.
W programie wdrożyliśmy rozwiązania pozwalające skrócić czas pisania diet do minimum, udostępniliśmy bazę produktów IŻŻ, oraz narzędzie do stworzenia strony internetowej poradni jak i formularz do pracy on-line z pacjentem. Dietetycy, którzy przyjmują zlecenia z placówek żywienia zbiorowego czy firm cateringowych, mogą z łatwością wygenerować takie dokumenty jak: menu z alergenami, kosztorys diety czy etykiety dla „diety pudełkowej”.

https://nuvero.pl

Dietico

Dietico to program uwzględniający potrzeby dietetyków chcących szybko i efektywnie tworzyć indywidualne plany żywieniowe oraz w spójny i wnikliwy sposób przeprowadzić wizytę pacjenta w swojej poradni. Narzędzie to pozwola ułożyć zbilansowany plan żywieniowy dla pacjenta, biorąc pod uwagę jego preferencje żywieniowe, choroby, alergie, nietolerancje pokarmowe czy stan fizjologiczny.

Hermax sp. z o.o. właściciel Instytutu Edukacji Żywieniowej oraz marki Kcalmar.pro – innowacyjnego narzędzia łączącego najważniejsze aspekty pracy Dietetyka. Program dzięki rozbudowanym funkcjom kreatora umożliwia błyskawiczne tworzenie jadłospisów uwzględniających indywidualne potrzeby Pacjenta (w tym preferencje żywieniowe, alergie i nietolerancje, stan fizjologiczny oraz poziom aktywności fizycznej).

Kcalmar.pro wspiera efektywność pracy Dietetyka poprzez monitorowanie realizacji najnowszych norm żywieniowym, globalną podmiana składnika, skalowanie jadłospisów, integrację z analizatorem składu ciała, udostępnianie planów żywieniowych innym Dietetykom i wiele innych. Dodatkowo program posiada rozbudowaną bazę certyfikowanych szkoleń przygotowanych przez uznanych ekspertów.

www.kcalmar.com/dietetyk/

 

 

 

KLAPP COSMETICS

Jest wiodącym, europejskim producentem profesjonalnych produktów kosmetycznych, łączących w sobie dbałość o piękno ciała i jego sprawność. Innowacyjne myślenie, nowoczesne metody zabiegowe, patenty światowej nauki, nowoczesna biotechnologia, strategie dla przyszłości rynku – stanowią podstawę filozofii firmy KLAPP Cosmetics.

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

Dwumiesięcznik Kosmetologia Estetyczna jest obecny na rynku prasy od 2012 roku. Dzięki starannie dobieranej tematyce, szerokiemu gronu ekspertów oraz specjalistów, którzy z nami współpracują staliśmy się liderem prasy branżowej.

Czytelnicy naszego czasopisma to przede wszystkim właściciele, personel oraz klienci gabinetów kosmetycznych, salonów urody oraz gabinetów medycyny estetycznej. Współpracujemy z wieloma uczelniami oraz bibliotekami zapewniając dostęp do naszych publikacji kadrze uniwersyteckiej oraz studentom. W naszej Radzie Naukowej zgromadziliśmy największe autorytety. Kosmetologię Estetyczną wybierają i cenią praktycy oraz eksperci z różnych dziedzin w branży beauty.

Na naszych łamach poruszamy tematy z dziedziny: kosmetologii, dermatologii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, podologii, trychologii, dietetyki, makijażu permanentnego, chemii, onkokosmetologii, sprzętu i urządzeń do wyposażenia gabinetów, prowadzenia i utrzymania biznesu: nowe technologie, social media, prawo pracy i inne aspekty prawne.

LNE

Nr 1 w branży beauty i healthy aging, to profesjonalny magazyn dotyczący nowoczesnej kosmetologii i profilaktyki anti-aging. Wiodące działy magazynu LNE: kosmetologia w praktyce, medycyna estetyczna, dermatologia, healthy aging, biznes &  beauty, makijaż, masaż, podologia, trychologia. LNE – oryg. Les Nouvelles Esthetiques,  powstało we Francji w 1952 r. i uznawane jest za najbardziej prestiżowy magazyn w branży beauty na świecie. LNE ukazuje się w 20 krajach, w Polsce od 1995 r. LNE w jest organizatorem Kongresów i Targów LNE w Krakowie.

PODOPHARM Sp z .o.o

jest firmą założoną na początku 2014 roku, której misją jest transfer innowacyjnych rozwiązań na potrzeby rozwoju podologii w kraju i na świecie. Dziedziny nauki zajmującą się szeroko pojętą problematyką chorób stóp. Innowacyjnym i wielokrotnie nagradzanym wynalazkiem firmy jest PODOKLAMRA - czasowy implant do korekcji wrastających paznokci.

IQNAILS to jedyny polski producent frezów stosowanych w  kosmetologii oraz podologii. Oferujemy produkty najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdują się: frezy diamentowe, frezy z węglika spiekanego, frezy z innowacyjnymi powłokami ZRN, KMN, DLC, frezy ceramiczne jak również tytanowe instrumenty – kirety, szpatułki, kopytka oraz instrumenty do zdobień.

BEAUTY FORUM to nie tylko magazyn branżowy, portal internetowy i szeroka gama szkoleń, ale także najwyższej jakości imprezy wystawiennicze połączone z bogatą ofertą edukacyjną dla profesjonalistów.

Fachowy magazyn BEAUTY FORUM od 1996 roku gwarantuje najwyższy poziom merytoryczny czytelnikom zawodowo związanym z segmentem beauty & spa.

OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W ŁODZI

Współpracy w zakresie projektów społeczno-edukacyjnych oraz organizacji praktyk zawodowych dla studentów w jednostkach podległych Inspektoratowi.

Współpraca oparta na organizacji wspólnych przedsięwzięć, szkoleń oraz konferencji a także promocję inicjatyw dotyczących szeroko pojętej profilaktyki zagrożeń społecznych, prewencji kryminalnej i resocjalizacji.

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie „DERMED” w Łodzi

Jest to jedna z największych firm medycznych w kraju specjalizująca się szczególnie w medycynie dermatologicznej i kosmetologicznej. DERMED współpracuje z największymi centrami i firmami medycznymi w kraju takimi jak: Signal Iduna, ENEL-MED, PASM i ALLIANZ. Oferuje najszerszy w regionie zakres usług medycznych od diagnostyki poprzez specjalności niezabiegowe i zabiegowe aż do pełnej oferty z zakresu dermatologii estetycznej, dermatochirurgii, czy chirurgii plastycznej.

Studenci WSBiNoZ w Klinice DERMED odbywają, pod kontrolą profesjonalnych fachowców, zajęcia z laseroterapii oraz peelingów medycznych i złuszczania przy użyciu mikrodermabrazji korundowej.

III Szpital Miejski im. dr. Karola Jonschera w Łodzi

Jeden z dwóch największych szpitali miejskich w Łodzi. Studenci „Medyka” realizują tu praktyki zawodowe z zakresu dietetyki oraz odbywają w profesjonalnych warunkach programowe zajęcia kliniczne.

Firma Habys

HABYS to innowacyjna, polska firma o 14-letniej tradycji, której siedziba znajduje się w pięknym regionie kraju – u podnóża Beskidu Niskiego.

Od samego początku działalności HABYS produkuje profesjonalny sprzęt do masażu i rehabilitacji. Specjalistyczne produkty, najwyższa jakość materiałów, dopracowane wzornictwo oraz stała obecność w życiu świata masażu pozwoliły firmie HABYS uzyskać pozycję lidera rynku krajowego oraz zdobyć uznanie klientów zagranicznych.

Dzięki wieloletniej pracy i doświadczeniu całego zespołu HABYS produkty firmy stanowią obecnie wyposażenie wielu gabinetów masażu, obiektów sportowych, klinik, gabinetów rehabilitacyjnych oraz ośrodków SPA & Wellness.

Nasza Uczelnia współpracuje z HABYS-em przy organizacji corocznej Konferencji związanej z tematyką fizjoterapii i masażu, a nasi studenci na zajęciach z masażu pracują na sprzęcie firmy Habys.

Fenice Spółka z o.o.

Fenice Spółka z o.o. działa od 2001 roku. Jest jedną z pierwszych firm, która wprowadziła na polski rynek nowe techniki oraz szeroką gamę profesjonalnych produktów do zabiegów medycyny estetycznej.

Od początku firma Fenice wspólnie z innymi dystrybutorami oraz najważniejszymi organizacjami naukowymi stara się wspierać rozwój tego rynku oraz dbać o zachowanie jak najlepszej jakości usług medycyny estetycznej.

Akademickie Centrum Medyczne

To nowoczesny, wielospecjalistyczny zespół poradni dedykowany studentom. Zapewnia łatwy dostęp zarówno do lekarzy pierwszego kontaktu jak i specjalistów (ginekolog, okulista, alergolog, ortopeda, chirurg, urolog, gastroenterolog, endokrynolog i inni). Oferuje także usługi w ramach stomatologii, rehabilitacji, dietetyki. Dysponuje szerokim zapleczem diagnostycznym a także prowadzi liczne programy profilaktyczne, szczepienia, poradnictwo zdrowotne. Atutem jest dogodna lokalizacja w centrum Łodzi – po sąsiedzku w stosunku do uczelni, łatwy dojazd środkami komunikacji miejskiej, a dla studentów zagranicznych - personel obsługujący w języku angielskim.

Centrum świadczy usługi w ramach kontraktu z NFZ (konieczne złożenie deklaracji wyboru lekarza pierwszego kontaktu) w ramach ubezpieczeń i komercyjne - gwarantując najwyższą jakość i szybkie tempo realizacji wizyt.

ACM wykonuje bezpłatnie badania wstępne, wymagane przez Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu oraz badania pracowników uczelni w ramach Medycyny Pracy.


ul. Wigury 19, Łódź
tel. 42 254 96 91
infolinia: 796-332-933
www.swietarodzina.com.pl
www.facebook.com/ZdrowiePoStudencku
www.facebook.com/CentrumMedyczneSzpitalSwRodziny

created by: Strony Internetowe Łódź