Wysokie stypendia z MON

więcej

Rekrutacja trwa

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej
Prawo
więcej
Psychologia
więcej
Dietetyka
więcej
Kosmetologia
więcej
Pedagogika
więcej

Przewodnik po sporcie dla osób niewidomych

« wróć

Rezultat pracy nr 1 - GuideBOOK

Niniejszy poradnik jest przeznaczony dla tych, którzy pragną wprowadzić w swojej społeczności sport dla osób z dysfunkcją wzroku. Poradnik ma za zadanie informować i inspirować ludzi. Książka ta ma zaoferować praktykom metodę, dzięki której będą mogli uczyć się, czerpiąc wiedzę z naszego doświadczenia i dostosować je do swojej rzeczywistości. Zawarte w nim informacje o projekcie, metodach pracy z osobami niewidomymi, zajęciach sportowych, mogą być dostosowane do potrzeb osób z dysfunkcją wzroku, sposobach dostosowania tych zajęć, potrzebnych materiałach, zasadach i regułach bezpieczeństwa.

Podsumowując, książka ta jest kompletnym przewodnikiem dla czytelników i prowadzi ich krok po kroku, jak zaplanować, zorganizować i przeprowadzić imprezę sportową dla osób z dysfunkcją wzroku.

Poprzez ten poradnik chcemy ułatwić proces projektowania zajęć sportowych i zapewnić źródło informacji wszystkim tym, którzy wychodzą z inicjatywą zorganizowania lokalnej imprezy sportowej dla osób z niepełnosprawnością wzrokową, niekoniecznie mając wcześniejsze doświadczenie. Kierujemy ten przewodnik do praktyków (np. osób pracujących z młodzieżą) i organizacji na całym świecie.

created by: Strony Internetowe Łódź