Wysokie stypendia z MON

więcej

Rekrutacja trwa

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej
Prawo
więcej
Psychologia
więcej
Dietetyka
więcej
Kosmetologia
więcej
Pedagogika
więcej

Kick off meeting projektu Neuropedagogy

« wróć

Pierwsze spotkanie w ramach nowego partnerstwa projektu Neuropedagogy za nami. Ze względu na ograniczenia sanitarne związane z pandemią spotkaliśmy się online. Poznaliśmy się nawzajem oraz reprezentowane przez nas instytucje, wytyczyliśmy zasady współpracy oraz ustaliliśmy jakich narzędzi będziemy używać aby jak najsprawniej osiągnąć zakładane cele.
Tematyka projektu jest niezwykle interesująca i adresowana do wykładowców uczelni wyższych. Chodzi o zmiany w dydaktyce oparte na wiedzy z zakresu neuronauki, które pozwolą wykładowcom prowadzić zajęcia w sposób bardziej angażujący, interesujący i z zastosowaniem nowych technologii. W ramach projektu powstanie przewodnik po dobrych praktykach, metodologia nauczania oraz w finalnej fazie platforma online, na której wykładowcy będą mogli skorzystać z kursu oraz wymienić się spostrzeżeniami.
Naszymi partnerami w projekcie są: Fundacion Universitat Jaume I-Empresa z Hiszpanii, Asociacion de Innovacion Emprendimiento y Tecnologias de la Informacion y la Comunicacion Innetica z Hiszpanii, University Of Ruse Angel Kanchev z Bułgarii, University Limburg z Belgii oraz University of Patras z Grecji. Projekt koordynuje Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.

created by: Strony Internetowe Łódź