Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Wchodzimy w nowy rok. Co czeka na Was w WSBiNoZ w 2022 roku?

« wróć

Przełom grudnia i stycznia to zawsze okres, w którym dominują z jednej strony podsumowania ostatnich dwunastu miesięcy, a z drugiej – plany, postanowienia i zapowiedzi tego, co czeka nas w kolejnym roku. Nie inaczej jest w naszej Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. W tym artykule chcielibyśmy krótko podsumować to, co zaplanowaliśmy na 2022 roku. A planów mamy sporo!

Nowe kierunki – na jakie studia w Łodzi będzie można się zapisać?

Na naszej uczelni na bieżąco monitorujemy, co dzieje się na rynku pracy oraz w szkolnictwie wyższym. Nieustannie chcemy się doskonalić oraz jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania aktualnych studentów oraz kandydatów. I tak samo jak poprzednie lata, rok 2022 także przynosi pewne nowości w ofercie edukacyjnej Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowi.

W zeszłym roku na naszej łódzkiej uczelni otworzyliśmy kierunek kryminologia na studiach pierwszego stopnia. Rzekło się „A”, trzeba powiedzieć „B”! Osoby studiujące kryminologię na licencjacie oraz absolwentów tych studiów pierwszego stopnia zapraszamy do rekrutacji na studia magisterskie na kierunku kryminologia. To jednak nie wszystko! Od teraz na WSBiNoZ można się zapisywać również na:

  • psychologia – dla magistrów i licencjatów prowadzone w trybie indywidualnym
  • psychologia – jednolite studia magisterskie;
  • prawo – jednolite studia magisterskie.

W 2022 roku do oferty edukacyjnej wprowadzamy jednak nie tylko nowe tryby studiów kierunków, które nasi studenci i absolwenci dobrze już znają. W roku akademickim 2022/23 będzie można studiować u nas również absolutną nowość!

Gospodarka przestrzenna – nowość w ofercie WSBiNoZ w Łodzi

Już od jakiegoś czasu planowaliśmy poszerzyć ofertę edukacyjną naszej szkoły rozszerzyć o kierunek gospodarka przestrzenna. Teraz nasze plany się urzeczywistniają. W przygotowaniu mamy bowiem studia na kierunku gospodarka przestrzenna, czyli studia interdyscyplinarne, łączące w sobie elementy geografii, geodezji i kartografii, a także architektury i urbanistyki oraz ekonomii i zarządzania.

Ten kierunek to doskonała propozycja dla wszystkich osób, którym leży na sercu piękno krajobrazu oraz które mają potrzebę projektowania i tworzenia przestrzeni miejskich, zaspokajających potrzeby społeczeństwa zarówno pod kątem estetyki, jak i funkcjonalności.

Zmiany w zasadach rekrutacji

W kwestii uczelnianych formalności… od nowego roku wprowadziliśmy pewne zmiany w zasadach rekrutacji na studia na Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Rekrutację na rok akademicki 2022/23 rozpoczynamy 4 maja tego roku. Jedynym wymaganiem do ubiegania się o przyjęcie na studia na naszej uczelni jest zdanie matury na poziomie podstawowym. Dodatkowym atutem naszej uczelni jest fakt, że nie pobieramy opłaty rekrutacyjnej i wpisowego.

Z naszej strony to tyle słowem wstępu do 2022 roku. Obecnych studentów i absolwentów naszej uczelni, a także osoby zainteresowane zapisaniem się do nas na studia, zachęcamy do regularnego czytania naszego bloga i sprawdzania uczelnianych aktualności!

created by: Strony Internetowe Łódź