WSBiNoZ Liderem Edukacji

Z wielką przyjemnością i satysfakcją dzielimy się informacją, że Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi otrzymała zaszczytny tytuł Lidera Edukacji i miano Najlepszej Uczelni Niepublicznej Województwa Łódzkiego w konkursie "Wzorowa firma". Nagroda została przyznana przez Forum Ekspertów i czasopismo Życie Regionów.

Po dokładnym przeanalizowaniu i zapoznaniu się z wielotorowo przygotowanym materiałem przez Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, Forum Ekspertów wydało jednoznaczną decyzję, o przyznaniu dla WSBiNoZ tytułu Wzorowa Firma na najbliższe 3 lata, czyli do końca 2022 roku. Jednocześnie Eksperci analizując ankiety  - także te z innych przedsiębiorstw -  wskazali na wysoki poziom nauczania, profesjonalizm i elastyczność w doborze kierunków, co wyróżnia uczelnię spośród innych w kraju.