Film interaktywny

więcej

Start rekrutacji

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej
Prawo
więcej
Psychologia
więcej
Dietetyka
więcej
Kosmetologia
więcej
Pedagogika
więcej

Warsztaty dla Miss

« wróć

Finalistki konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego wzięły udział w warsztatach z zakresu zdrowego żywienia oraz makijażu i stylizacji, które zostały zorganizowane przez Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowia.

Piękne dziewczęta uczyły się między innymi, jak prawidłowo wykonać makijaż wieczorowy, jak dobrać odpowiednie kosmetyki do swojego typu urody, aby uwypuklić jej walory oraz jakich trików użyć, aby buzia wyglądała ładnie, świeżo i naturalnie. Warsztaty poprowadziła wizażysta i makijażysta Małgorzata Jakubowska, która prowadzi w WSBiNoZ zajęcia na kierunku kosmetologia.

Po warsztatach piękna przyszedł czas na dawkę zdrowia. Tym razem pod czujnym okiem dietetyka dr Anny Sztekmiller-Szymańskiej kandydatki do tytułu Miss, miały za zadanie wykonać zdrową i pożywną potrawę. Z szeregu różnorakich produktów m.in. sałat, kukurydzy pomidorków, kiełków, papryki, pieczonych mięs, ryb, kasz i pełnoziarnistych makaronów, powstały kolorowe i smaczne kompozycje, które dodatkowo zyskały inspirujące nazwy: „miss salad”, „warzywna miss polonia”, „ogród piękna”.

Efektem warsztatów będzie konkurs przeprowadzony na jednym z portali społecznościowych, podczas którego internauci będą mogli zagłosować na swoją faworytkę do tytułu „Miss Health&Beauty”. Tytuł ten zostanie przyznany podczas wielkiego finału 17 czerwca w Manufakturze przez Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowia w Łodzi.

created by: Strony Internetowe Łódź