Film interaktywny

więcej

Start rekrutacji

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej
Prawo
więcej
Psychologia
więcej
Dietetyka
więcej
Kosmetologia
więcej
Pedagogika
więcej

Otwarcie pracowni pod patronem KLAPP Cosmetics

« wróć

W Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi uroczyście otwarto pracownię kosmetologiczną pod patronatem KLAPP Cosmetics – lidera w branży kosmetycznej.

 

Nawiązana współpraca zaowocowała wyposażeniem pracowni w 4 profesjonale, najnowocześniejsze na rynku urządzenia do mezoterapii bezigłowej SKINSHOOTER i jedno urządzenie, łączące funkcje światłoterapii, ultradźwięków i jonoforezy. Salę zaopatrzono także w najwyższej jakości produkty do pielęgnacji marki KLAPP, które będę wykorzystywane przez studentów podczas zajęć praktycznych. 

 

- Dzięki wymianie podłogi, odświeżeniu i pomalowaniu ścian oraz zmianie oświetlenia, zmodernizowana pracownia przypomina dziś nie tylko salę ćwiczeniową, ale profesjonalną klinikę kosmetologii: jest sterylna, czysta, jasna i dająca komfort w pracy nad pielęgnacją skóry całego ciała – mówi mgr Anna Drobnik Prodziekan ds. kierunku kosmetologii WSBiNoZ.

Zaproszeni na uroczystość goście mieli okazję nie tylko zobaczyć pracownię w nowej, stylowej odsłonie, ale także wziąć udział w prezentacji zabiegu elektroporacji wykonanej urządzeniem SKINSHOOTER oraz przekonać się na własnej skórze o zaletach produktów marki KLAPP. Każdy mógł skorzystać z zabiegu „satynowe usta” oraz peelingu i pielęgnacji dłoni. Niespodzianką była loteria, podczas której rozlosowano  vouchery na bezpłatne zabiegi pielęgnacyjne marki KLAPP oraz maseczki anti-aging na dłonie.

 

Oprócz wyposażenia pracowni, w ramach patronatu KLAPP zaplanowano także profesjonalne, szkolenie dla 3 nauczycieli zawodu Uczelni wskazanych przez Prodziekana oraz szereg wydarzeń dla studentów: cykliczne warsztaty i pokazy z firmowych zabiegów i masaży, szkolenia o tematyce marketingowej. Dla najlepszych studentów II roku studiów magisterskich oraz III roku studiów licencjackich ufundowana zostanie nagroda w postaci wyjazdu na szkolenie w siedzibie KLAPP Cosmetics w Hessisch Lichtenau w Niemczech.

 

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu jest jedyną uczelnią w Łodzi i jedną z pięciu w Polsce, z którą niemiecki lider KLAPP podjął współpracę mającą na celu urozmaicenie zajęć praktycznych, podniesienie kwalifikacji przyszłych absolwentów Uczelni oraz nadanie zajęciom z zakresu kosmetologii wysokiej jakości i prestiżu.

 

created by: Strony Internetowe Łódź