Rekrutacja trwa!

więcej

Psychologia

więcej

Prawo

więcej

Kryminologia

więcej
Studia podyplomowe
więcej
Psychologia
więcej
Dietetyka
więcej
Kosmetologia
więcej
Pedagogika
więcej
Przeniesienie z innej uczelni
więcej

Nowość! 2 dyplomy przez 2 lata

« wróć

Pedagogika

Studia II stopnia + Studia podyplomowe

Studia magisterskie z podyplomowymi dają możliwość zdobycia dwóch dyplomów w dwa lata. To innowacyjna oferta edukacyjna, dzięki której można studiować jednocześnie na studiach II stopnia, jak i na wybranych studiach podyplomowych, uzyskując dodatkowe umiejętności potwierdzone dyplomami Wyższej Szkoły Biznezu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Dyplom magistra na wybranym kierunku WSBiNoZ w Łodzi oraz świadectwo ukończenia wybranych studiów podyplomowych, to istotny wyróżnik absolwentów na rynku pracy.

Program studiów na kierunku PEDAGOGIKA + STUDIA PODYPLOMOWE obejmuje:

  • dwa moduły obowiązkowe,  rozwijające ogólną wiedzę i kompetencje społeczne;
  • pięć modułów specjalnościowych, z których obligatoryjny staje się tylko jeden, tworzący indywidualną ścieżkę kształcenia;
  • program wybranych studiów podyplomowych (dostępnych w ofercie WSBiNoZ w Łodzi z zakresu pedagogiki).

 


Student już w pierwszym roku kształcenia wybiera jedną specjalność, w ramach której może rozwijać swoją wiedzę, umiejętności i kompetencje w ciągu 4 semestrów. Od pierwszego roku kształci się również w zakresie wybranych studiów podyplomowych.

Absolwent kończący studia magisterskie na kierunku Pedagogika legitymuje się dyplomem studiów II stopnia na kierunku PEDAGOGIKA w zakresie wybranej przez siebie specjalności oraz świadectwem ukończenia studiów podyplomowych.

created by: Strony Internetowe Łódź