Neurobiznes w kosmetologii

7 maja 2019 r. odbyło się bardzo ciekawe i inspirujące spotkanie naszych Studentów z Justyną Bielenda - Beauty Master Coach.

Szkolenie przybliżyło nam zagadnienia dotyczące biostruktury mózgu oraz możliwości wykorzystania tej wiedzy w branży beauty, by osiągać wielkie sukcesy!

Spotkanie miało charakter warsztatowy, a Studenci mogli dzięki niemu poznać narzędzia do lepszego poznania siebie, a także innych osób. Zdobyta na szkoleniu wiedza z pewnością przyda się w przyszłości w pracy z potencjalnym klientem.

Spotkania poprowadziła Justyna Bielenda - 19 lat doświadczenia – Trener Biznesu w branży HR, sprzedaży B2B, Coach ICF, szkoleniowiec Structogram Polska, wieloletni praktyk w branży Beauty. Autorka książki „5 powodów dla których zamkniesz Beauty Biznes” oraz programu Expansion by Justyna Bielenda – wspomaga właścicieli i menadżerów branży Beauty w rozwoju, zarządzaniu biznesem Beauty w celu odzyskania rentowności biznesu, odzyskaniu wolności zawodowej oraz osobistej. Motywator i coach prowokacyjny. Na swoim koncie posiada założenie sieci salonów oraz spa, projekty rozwoju osobistego – „Boginie życia” „Leadership” z Iwoną Guzowską. Założycielka BEAUTY COACH ACADEMY.