Film interaktywny

więcej

Start rekrutacji

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej
Prawo
więcej
Psychologia
więcej
Dietetyka
więcej
Kosmetologia
więcej
Pedagogika
więcej

Inauguracja roku akademickiego 2018/2019

« wróć

Rektor, Senat, Studenci oraz zaproszenie goście wzięli udział w uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2018/2019 Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością między innymi Poseł na Sejm Waldemar Buda, Pan Bartosz Rzętkiewicz, Dyrektor Departamentu Partnerstwa i Komunikacji w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej oraz dr Marek Kilijański Prezes Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii.

W swoim przemówieniu Rektor Uczelni prof. nzw. dr Teresa Janicka Panek podsumowała miniony rok, a także zapowiedziała zmiany, które czekają Uczelnię w nowym roku akademickim, związane z nową ustawą o szkolnictwie wyższym. Przedstawiła także nową strukturę organizacyjną WSBiNoZ, w której nie będzie już Wydziału a Dziekanów zastąpili Dyrektorzy Instytutów: Nauk Społecznych, Kosmetologii i Dietetyki. Pani Rektor ciepło przywitała nowych studentów i z dumą podsumowała tegoroczny nabór na studia licencjackie i magisterskie.

Uczelnia dynamicznie się rozwija, prowadzi studia licencjackie i magisterskie na kierunkach: dietetyka, kosmetologia, pedagogika i bezpieczeństwo wewnętrzne, studia podyplomowe, a od  roku akademickiego 2018/2019 także jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia.

Podczas inauguracji nowo przyjęci studenci poszczególnych kierunków odebrali indeksy oraz złożyli uroczyste ślubowanie.

Uroczystość była także okazją do uhonorowanie pracowników, którzy w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju „Medyka”.

Szczególny dyplom uznania wręczono Pani mgr Annie Drobnik – Wicekanclerzowi ds. rozwoju kierunku kosmetologia z okazji 10-lecia pracy dydaktycznej i organizacyjnej. Dyplomy z gratulacjami otrzymali także: dr Marta Klimczyk – Caryk, dr Agnieszka Gutowska – Wyka, Agnieszka Stasiak i Ewelina Bursztynowicz.

Tradycyjnie także wręczono wyróżnienia za najlepsze prace dyplomowe oraz pracę na rzecz promocji WSBiNoZ.

Uroczysta inauguracja w Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi odbyła się w salach konferencyjnych Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej,  a wykład inauguracyjny pt.: „Pasje i emocje w życiu  oraz w  biznesie” wygłosił Jan Mela.

created by: Strony Internetowe Łódź