Wesołych Świąt

Gra o Karierę - Biuro Karier dla Ciebie

Gra o Karierę - zawalcz o swoją przyszłość i weź udział w bezpłatnych szkoleniach!

Już po raz szósty organizowana jest Gra o KarieręTo ogólnopolski projekt pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP. Jego celem jest promocja działalności Biur Karier na uczelniach wyższych w całej Polsce, zacieśnienie współpracy między Biurami Karier i utrwalenie ich pozytywnego wizerunku zarówno w środowisku zewnętrznym jak i w tym uniwersyteckim.

W dniach 6-10 marca 2023 r. odbędzie się kilkadziesiąt różnych wydarzeń dostępnych dla studentów z całej Polski!

W tym roku po raz pierwszy do projektu włącza się Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu organizując dwa bezpłatne szkolenia online:

Formalno-prawna strona zakładania własnej działalności

Kreowanie wizerunku własnej firmy

Szczegóły pod linkiem

Projekt "Gra o karierę" - Biuro karier - Dla studenta - Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu - Studia Łódź (wsbinoz.edu.pl)

Harmonogram wszystkich dostępnych wydarzeń >>>

Wydarzenia 2023 - Akademickie Biuro Karier (usz.edu.pl)

Zapraszamy!