Akademickie Targi Pracy

Akademickie Targi Pracy (ATP) to wydarzenie odbywające się każdego roku.

Przeznaczone jest dla aktywnych studentów i absolwentów, którzy chcą już teraz rozpocząć swoją karierę zawodową. Głównym celem targów jest szansa bezpośredniego kontaktu odwiedzającego z pracodawcą krajowym lub zagranicznym. Takie spotkanie daje ogromną możliwość uzyskania informacji o oczekiwaniach i wymaganiach pracodawców względem przyszłych pracowników oraz poznania kultury organizacyjnej danego przedsiębiorstwa.

Charakterystycznym punktem ATP są bezpłatne warsztaty i szkolenia, z których mogą skorzystać studenci. Dzięki temu, że prowadzą je wysoce wykwalifikowani trenerzy, przyszli pracownicy są lepiej ukierunkowani na radzenie sobie z coraz trudniejszym i bardziej kurczącym się rynkiem pracy oraz mogą podnieść poziom swoich kompetencji zawodowych.

Targi z roku na rok mają ciekawszą i bardziej zróżnicowaną ofertę. Akademickie Targi Pracy 2016 odwiedziło około 17.000 zainteresowanych, którzy mogli wybierać w ofertach ponad 120 wystawców.

Akademickie Targi Pracy 2017 odbędą się 26 kwietnia 2017r. w Hali Expo – Łódź Sp. z o.o. (al. Politechniki 4). Więcej informacji na stronie www.atp.lodz.pl.

www.atp.lodz.pl.

Organizatorzy: Politechnika Łódzka, Urząd Miasta Łodzi, Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Biuro Karier Politechniki Łódzkiej, Erasmus Student Network – European Youth Exchange Łódź, Koło Naukowe Zarządzania Zasobami Ludzkimi „Experience” oraz Stowarzyszenie Studentów BEST PŁ.