Konferencja naukowo-szkoleniowa w Rybniku

Instytut Nauk Społecznych WSBiNoZ Filia w Rybniku serdecznie zaprasza na I KONFERENCJĘ NAUKOWO-SZKOLENIOWĄ "Wyzwania współczesnego świata w perspektywie interdyscyplinarnej"

Podczas konferencji zostaną poruszone m.in. tematy zachowań ryzykownych w świecie social mediów, cyberzagrożenia, zagrożenia związane z używaniem smartfonów, problemy uczniów niedostosowanych społecznie, bezpieczeństwo w sieci.

Gościem specjalnym Konferencji będzie: Prof. dr hab. Adam Stankowski (Uniwersytet Śląski w Katowicach, Politechnika Śląska)

KIEDY? 29 maja w godz. 10:00-13:50
GDZIE? Filia WSBiNoZ w Rybniku ul. Kościuszki 54 (filia PŚ)
DLA KOGO? Nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy, wychowawcy, dyrektorzy szkół i placówek szkolno-wychowawczych, studenci, osoby zainteresowane tematyką

ZAPISY drogą mejlową do 15 maja 2023 u Pani dr Doroty Gawlik d.gawlik@wsbinoz.pl

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY!

Konferencji towarzyszyć będą warsztaty (po wcześniejszym zapisaniu się) Warsztat do wyboru:

„Jeszcze słuchamy czy tylko słyszymy?” O problemie skutecznego porozumiewania się we współczesnym świecie
"Wykorzystanie nowoczesnych technologii w rozwoju osobistym, jako forma profilaktyki fonoholizmu"

PATRONAT HONOROWY PREZYDENTA MIASTA RYBNIKA:

PARTNERZY:

PATRONI MEDIALNI: