Kawa z Rektorem

Drodzy Studenci!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z prof. WSBiNoZ dr. Leszkiem Kurasem z cyklu „Kawa z Rektorem”.

Spotkanie odbędzie się 16 kwietnia 2024 r. Pan Rektor będzie dostępny dla Państwa w godzinach 12:00-14:00. Aby uniknąć nałożenia się spotkań, uprzejmie prosimy o wcześniejsze umówienie się pod numerem telefonu 42 683 44 22.

W życzliwej atmosferze, przy kawie lub herbacie ;) będzie można porozmawiać o pomysłach, spostrzeżeniach i propozycjach nowych rozwiązań, które można wdrożyć.

Jeśli zatem macie pomysł na inspirujący projekt studencki, ciekawą konferencję, akcję charytatywną, chcielibyście aktywnie działać w Samorządzie lub kołach naukowych, zapraszamy do rozmów!

Celem spotkań jest wzmacnianie więzi akademickiej wśród społeczności studenckiej oraz wspieranie inspirujących i twórczych przedsięwzięć edukacyjnych, a także społecznych. Chcielibyśmy, aby Uczelnia była dla Was nie tylko miejscem nauki, ale także rozwoju pasji i nawiązywania cennych relacji.

Zapraszamy do rozmów!