Alternatywa pomoże Studentom!

Dnia 22 lutego 2018 r. w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi pod egidą Katedry Nauk Społecznych i Katedry Dietetyki zostało utworzone Wydziałowe Centrum Uzależnień Behawioralnych ALTERNATYWA.

Centrum będzie pełniło funkcję edukacyjną i profilaktyczną w zakresie uzależnień behawioralnych. Celem Centrum będzie diagnostyka uzależnień behawioralnych oraz udzielanie Studentom WSBiNoZ w Łodzi pomocy w rozwiązaniu ich problemów, celem efektywnego funkcjonowania w środowisku społecznym.

• Zbyt wiele czasu spędzasz przed komputerem i zaniedbujesz tym samym swoje codzienne obowiązki?
  • Nie potrafisz rozstać się choć na chwilę ze swoim telefonem komórkowym?
  • Zdrowe odżywianie stało się Twoją obsesją?

Jeśli jesteś Studentem/ Słuchaczem WSBiNoZ w Łodzi i choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, zapraszamy do kontaktu z Wydziałowym Centrum Uzależnień Behawioralnych ALTERNATYWA!

Terminy konsultacji dostępne w Strefie Studenta.

KONTAKT:

alternatywa@medyk.edu.pl