Studia z przyszłością

Kierunek kosmetologia (studia I i II stopnia) otrzymał prestiżowy Certyfikat i Znak Jakości „Studia z przyszłością” w III edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z przyszłością”!

Uzyskany Certyfikat potwierdza realizację kształcenia według nowoczesnych i innowacyjnych  standardów akademickich, dobrze odpowiadających na potrzeby rynku pracy i otoczenia społeczno-gospodarczego uczelni.

„Polska potrzebuje uczelni przyszłości, które będą kształcić twórczych obywateli otwartych na nowe wyzwania i zmieniające się otoczenie” – mówią organizatorzy konkursu.

Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się 9 kwietnia w Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnie k/Warszawy.

Wyróżnienie w imieniu władz WSBiNoZ odebrała dr Katarzyna Malinowska – prodziekan ds. kierunku kosmetologia.