PSYCHOLOGIA – nowość w WSBiNoZ

Jednolite studia magisterskie na kierunku PSYCHOLOGIA to nowość w ofercie Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Na Uczelni właśnie ruszyła rekrutacja na ten kierunek.

Studia będą trwały 5 lat i będą miały profil praktyczny. Uczelnia planuje trzy tryby studiowania: stacjonarnie, niestacjonarne oraz ON LINE.

Na czwartym roku studenci będą mogli wybrać jedną z czterech oferowanych specjalności:

• PSYCHOLOGIA SPOŁECZNO-WYCHOWAWCZA
  • PSYCHOLOGIA KLINICZNA
  • PSYCHOLOGIA BIZNESU

Koszt miesięczny studiów to

450 zł – studia stacjonarne

400 zł – studia niestacjonarne

Studia na kierunku Psychologia sprzyjają rozwojowi osobistemu studenta oraz przygotowują go przede wszystkim do praktycznego wykonywania zawodu psychologa. Zajęcia obligatoryjne obejmują podstawowe działy psychologii, a zajęcia fakultatywne pozwalają na rozwijanie indywidualnych zainteresowań.

Studenci kończący jednolite studia magisterskie dysponują szeroką wiedzą z psychologii ogólnej, pogłębioną o wybrany obszar psychologii, np. społecznej, ekonomicznej, biznesowej, wychowawczej, klinicznej dziecka, rodziny, człowieka dorosłego. Absolwenci kierunku otrzymują tytuł zawodowy magistra psychologii.

*Pozytywna opinii Polskiej Komisji Akredytacyjnej z dnia 9.07.2018

Zapisz się już dziś! (kliknij)