Podpisanie porozumienia z XVIII LO

Nasza uczelnia objęła patronatem XVIII LO im. Jędrzeja Śniadeckiego w Łodzi! Oficjalnie umowę podpisali: Dyrektor LO Monika Antosiak oraz Rektor prof. WSBiNoZ dr hab. Wojciech Welskop i Kanclerz Michał Orski.

W tym samym czasie uczniowie szkoły wzięli udział w warsztatach "Praktyczne aspekty pracy kryminologa", na których dowiedzieli się m.in.  jak wygląda praca kryminologa w praktyce, poznali tajniki wykładni prawa oraz sposoby rozwiązywania kazusów z prawa karnego, związanych z najciekawszymi współcześnie sprawami karnymi.
Drugi z warsztatów "Profil psychologa w praktyce" miał na celu stworzenie profilu psychologa i sprawdzenie czy m.in. te cechy u uczestników występują poprzez wypełnienie krótkich kwestionariuszy, autoobserwacji swoich odczuć i zachowań podczas wykonywania zadań, zarówno indywidualnych jak i grupowych.
Po warsztatach uczniowie mieli możliwość zwiedzić uczelnię.