Nawiązujemy współpracę z Siecią Badawczą Łukasiewicz

W środę, 26 października w siedzibie Łódzkiego Instytutu Technologicznego należącego do Sieci Badawczej Łukasiewicz odbyło się spotkanie, w którym wzięli udział przedstawiciele Instytutu pod kierunkiem Dyrektora Łakasiewicz – ŁIT doktora Radosława Dziuby oraz przedstawiciele WSBiNoZ:  Rektor uczelni prof. WSBiNoZ dr hab. Wojciech Welskop, Kanclerz uczelni Michał Orski, Dyrektor Instytutu Kosmetologii prof. WSBiNoZ dr Katarzyna Malinowska oraz Dyrektor Instytutu Prawa i Kryminologii dr Leszek Kuras.

Celem spotkania było zainicjowanie wieloobszarowej współpracy pomiędzy Wyższą Szkołą Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, a Łukasiewicz – Łódzkim Instytutem Technologicznym. Planowana współpraca ma dotyczyć m.in. organizowania staży i praktyk dla naszych studentów, udziału we wspólnych projektach badawczych i edukacyjnych, a także w szkoleniach, warsztatach i konferencjach.

W listopadzie, w siedzibie uczelni, odbędzie się kolejne spotkanie, podczas którego przedstawiciele ŁIT będą mogli bliżej poznać naszą uczelnią.