Filia w Szczawnie-Zdroju

Władze Uczelni: prof. WSBiNoZ dr hab. Wojciech Welskop, dr Leszek Kuras, Pełnomocnik Rektora ds. Filii WSBiNoZ w Szczawnie-Zdroju, Michał Orski Kanclerz, Przemysław Pirek Wicekanclerz ds. finansowych oraz Aleksandra Mysiakowska Wicekanclerz ds. relacji zewnętrznych odwiedzili Szczawno-Zdrój, w którym od nowego roku akademickiego działać będzie nowa Filia WSBiNoZ.

Po urokliwym uzdrowisku oprowadził łódzką delegację - burmistrz Szczawna - Pan Marek Fedoruk oraz jego współpracownicy: Pan Sławomir Grochala, Sekretarz Miasta i Pani Marta Mysiak, Inspektor ds. Oświaty. Władze gminy zadeklarowały pomoc oraz współpracę w zakresie promocji i organizacji Filii WSBiNoZ.

Podczas spaceru deptakiem Szczawna, udało się zajrzeć do Teatr Zdrojowego oraz Parku Zdrojowego z Pijalnią Wód Mineralnych, a także obejrzeć miejsce - budynek obecnej szkoły, w którym mieścić się będzie Filia Uczelni (przy ul. Sienkiewicza 32)

W Szczawnie-Zdroju studenci będą mogli kształcić się na kierunku KRYMINOLOGIA - studia I i II stopnia! Studenci tego kierunku zdobywają wszechstronną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa, rozpoznawania zjawisk przestępczości kryminalnej, gospodarczej, narkotykowej, zorganizowanej oraz patologii społecznych. Uczą się, jak wykorzystywać wiedzę z zakresu psychologii czy socjologii do rozpoznawania, zapobiegania i zwalczania przestępczości. Techniki śledcze, profil przestępcy, badanie poszlak, rekonstrukcja zdarzeń to tylko wybrane zagadnienia poruszane podczas studiów

Rekrutacja na studia do Filii w Szczawnie-Zdroju już trwa. Zapisać można się poprzez formularz kontaktowy dostępny po linkiem:

Formularz rekrutacyjny - Rekrutacja studia I i II stopnia, jednolite magisterskie - Rekrutacja online! - Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu - Studia Łódź (wsbinoz.edu.pl)