Eliminacje do I Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Młodych Kosmetologów

Szanowni Studenci Kosmetologii,

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w eliminacjach do I Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Młodych Kosmetologów, które odbędą się na początku kwietnia w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi (dokładna data będzie podana wkrótce osobom zainteresowanym).

Wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału w eliminacjach prosimy o wysłanie swojego zgłoszenia na adres kolo.kosmed@gmail.com (w treści wiadomości prosimy wpisać Imię i nazwisko, rok studiów, studia licencjackie/magisterskie) do dnia 31.01.2019 r.

Trzech najlepszych Studentów wyłonionych drogą eliminacji, będzie reprezentować Naszą Uczelnię na Olimpiadzie. Koszty dojazdu, pobytu i uczestnictwa pokrywa WSBiNoZ. Na laureatów Olimpiady czekają atrakcyjne nagrody, ufundowane zarówno przez Organizatora, jak i WSBiNoZ.

Główny Organizator Olimpiady: Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. Prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu

Termin Olimpiady: 31.05.2019 r.

Dokładny wykaz literatury i obowiązujący zakres tematyczny znajdują się w plikach do pobrania.

W razie pytań prosimy o kontakt z dr Aleksandrą Słodką a.slodka@medyk.edu.pl