Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Taping w podologii

« wróć

Warsztat 10 godzin

22.06. 2018 - od godziny 9.00 do 19.00

Warsztat przeznaczony jest dla kosmetologów oraz studentów kosmetologii, a w szczególności podologów. W ramach warsztatów taiping w podologii uczestnicy zapoznają się z podstawowymi pojęciami z zakresu kinesiotapingu, wskazaniami i przeciwwskazaniami, historią kinesiotapingu, oraz rodzajami aplikacji. W czasie ćwiczeń poznają podstawowe techniki wykorzystywane w metodzie tapingu w podologii. W podologii metoda znalazła zastosowanie przede wszystkim w terapii: halluksów, bóli rozcięgna podeszwowego, ostrogi piętowej, metatarsalgii, bólu pięt i kostek, obrzęków stóp, prewencji palca młotkowatego, oraz wybranych dysfunkcji stawu skokowego.

Cena warsztatów 250 zł – grupa minimum 10 osób, w cenę warsztatów wliczony jest koszt 2 plastrów do ćwiczeń 60 zł, uczestnicy otrzymują również materiały i certyfikat (cena może zostać obniżona do 200 zł przy 20 uczestnikach warsztatów).

Zapisy do 10.06 u dr Bogusławy Kowackiej na e- mail : bkmasaz@wp.pl

Liczba miejsc ograniczona. Wpłaty za kurs po otrzymaniu maila zwrotnego od dr B. Kowackiej o zakwalifikowaniu się do grupy uczestników.

created by: Strony Internetowe Łódź