Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Taping w podologii

« wróć

Warsztat 10 godzin

22.06. 2018 - od godziny 9.00 do 19.00

Warsztat przeznaczony jest dla kosmetologów oraz studentów kosmetologii, a w szczególności podologów. W ramach warsztatów taiping w podologii uczestnicy zapoznają się z podstawowymi pojęciami z zakresu kinesiotapingu, wskazaniami i przeciwwskazaniami, historią kinesiotapingu, oraz rodzajami aplikacji. W czasie ćwiczeń poznają podstawowe techniki wykorzystywane w metodzie tapingu w podologii. W podologii metoda znalazła zastosowanie przede wszystkim w terapii: halluksów, bóli rozcięgna podeszwowego, ostrogi piętowej, metatarsalgii, bólu pięt i kostek, obrzęków stóp, prewencji palca młotkowatego, oraz wybranych dysfunkcji stawu skokowego.

Cena warsztatów 250 zł – grupa minimum 10 osób, w cenę warsztatów wliczony jest koszt 2 plastrów do ćwiczeń 60 zł, uczestnicy otrzymują również materiały i certyfikat (cena może zostać obniżona do 200 zł przy 20 uczestnikach warsztatów).

Zapisy do 10.06 u dr Bogusławy Kowackiej na e- mail : bkmasaz@wp.pl

Liczba miejsc ograniczona. Wpłaty za kurs po otrzymaniu maila zwrotnego od dr B. Kowackiej o zakwalifikowaniu się do grupy uczestników.

created by: Strony Internetowe Łódź