Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

IV edycja konkursu EkSoc StartUP!

« wróć

IV edycja konkursu EkSoc StartUP!

Jeśli:

  • jesteś studentem/doktorantem, studentką/doktorantką z województwa łódzkiego
  • masz pomysł na start up

zgłoś się do IV edycji konkursu EkSoc StartUP!

Zdobądź kilkumiesięczne wsparcie praktyków biznesu, pakiet szkoleń, know-how, kontakty i zawalcz o główną nagrodę oraz wyróżnienie EKOEkSocu dla najlepszego eko-projektu!

 

Zapoznaj się z Regulaminem konkursu, wypełnij Formularz zgłoszeniowy i prześlij go najpóźniej

do 31 stycznia 2022.

 

Szczegóły konkursu, aktualności i relacje z poprzednich edycji znajdziesz na:

 

Organizatorem konkursu EkSoc StartUP! jest Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego, wraz z działającą przy nim Radą Biznesu oraz partnerami biznesowymi.

Konkurs adresowany jest do studentów/studentek i doktorantów/doktorantek wszystkich uczelni wyższych z województwa łódzkiego (dowolnego stopnia, trybu, kierunku). Projekt konkursowy może być zgłoszony przez jedną osobę lub grupę max 5 osób.

Zadanie konkursowe polega na przesłaniu opisu swojego pomysłu na start up. Dziesięć najlepszych pomysłów wejdzie do finału i powalczy o główną nagrodę pieniężną (w ubiegłej edycji było to 25 000 PLN). Ale już samo wejście do finału daje ogromne korzyści dla osób myślących o własnym biznesie: niemal pół roku indywidualnego wsparcia ze strony praktyków biznesu, pakiet szkoleń biznesowych, know-how, a także kontakty, które zaprocentują w przyszłości.

Rywalizacja o główną nagrodę pieniężną rozegra się na czerwcowej Gali Finałowej, podczas której finaliści/finalistki zaprezentują przed Jury i publicznością dopracowane pod okiem specjalistów koncepcje startupów. Wygra najbardziej unikatowy projekt, który ponadto w ocenie Jury odpowiada na realne potrzeby społeczne, czy wyzwania środowiskowe oraz ma największy potencjał komercjalizacji. Gala Finałowa to wydarzenia pełne emocji, podchwytliwych pytań i szybkich odpowiedzi.

Sponsorami i partnerami merytorycznymi Konkursu każdorazowo są firmy będące najlepszymi przedstawicielami swoich branż (informacje na www konkursu).

Warto zapamiętać: konkurs EkSoc StartUP! jest formą wspierania studentów i doktorantów
w otworzeniu własnego biznesu, ale udział lub wygrana w konkursie formalnie nie zobowiązuje do założenia firmy.

created by: Strony Internetowe Łódź