Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

IV edycja konkursu EkSoc StartUP!

« wróć

IV edycja konkursu EkSoc StartUP!

Jeśli:

  • jesteś studentem/doktorantem, studentką/doktorantką z województwa łódzkiego
  • masz pomysł na start up

zgłoś się do IV edycji konkursu EkSoc StartUP!

Zdobądź kilkumiesięczne wsparcie praktyków biznesu, pakiet szkoleń, know-how, kontakty i zawalcz o główną nagrodę oraz wyróżnienie EKOEkSocu dla najlepszego eko-projektu!

 

Zapoznaj się z Regulaminem konkursu, wypełnij Formularz zgłoszeniowy i prześlij go najpóźniej

do 31 stycznia 2022.

 

Szczegóły konkursu, aktualności i relacje z poprzednich edycji znajdziesz na:

 

Organizatorem konkursu EkSoc StartUP! jest Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego, wraz z działającą przy nim Radą Biznesu oraz partnerami biznesowymi.

Konkurs adresowany jest do studentów/studentek i doktorantów/doktorantek wszystkich uczelni wyższych z województwa łódzkiego (dowolnego stopnia, trybu, kierunku). Projekt konkursowy może być zgłoszony przez jedną osobę lub grupę max 5 osób.

Zadanie konkursowe polega na przesłaniu opisu swojego pomysłu na start up. Dziesięć najlepszych pomysłów wejdzie do finału i powalczy o główną nagrodę pieniężną (w ubiegłej edycji było to 25 000 PLN). Ale już samo wejście do finału daje ogromne korzyści dla osób myślących o własnym biznesie: niemal pół roku indywidualnego wsparcia ze strony praktyków biznesu, pakiet szkoleń biznesowych, know-how, a także kontakty, które zaprocentują w przyszłości.

Rywalizacja o główną nagrodę pieniężną rozegra się na czerwcowej Gali Finałowej, podczas której finaliści/finalistki zaprezentują przed Jury i publicznością dopracowane pod okiem specjalistów koncepcje startupów. Wygra najbardziej unikatowy projekt, który ponadto w ocenie Jury odpowiada na realne potrzeby społeczne, czy wyzwania środowiskowe oraz ma największy potencjał komercjalizacji. Gala Finałowa to wydarzenia pełne emocji, podchwytliwych pytań i szybkich odpowiedzi.

Sponsorami i partnerami merytorycznymi Konkursu każdorazowo są firmy będące najlepszymi przedstawicielami swoich branż (informacje na www konkursu).

Warto zapamiętać: konkurs EkSoc StartUP! jest formą wspierania studentów i doktorantów
w otworzeniu własnego biznesu, ale udział lub wygrana w konkursie formalnie nie zobowiązuje do założenia firmy.

created by: Strony Internetowe Łódź