Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Zostań menadżerem SPA!

« wróć

Hotelarstwo to Twoja pasja? Chcesz coś zmienić w swojej zawodowej karierze? Jeśli choć raz odpowiedziałeś tak – przeczytaj i przekonaj się, dlaczego studia z zakresu menadżer SPA są właśnie dla Ciebie?

Dla kogo posada menadżer SPA?

Posada menadżera ośrodków SPA i Wellness jest dla Ciebie jeśli lubisz nadzorować pracę innych, a hotelowe realia nie są dla Ciebie czarną magią. Możesz zacząć zastanawiać się nad taką posadą w momencie, w którym kontakt z ludźmi jest dla Ciebie czymś, bez czego nie możesz żyć. Oczywiście nie zawsze będą to przyjemne momenty, jednak jeśli lubisz wyzwania i możliwość budowania relacji z ludźmi, z pewnością sobie poradzisz.

Studia podyplomowe z tego zakresu są dla Ciebie dobrym wyborem także w przypadku, gdy masz w planach otwarcie:

- ośrodka SPA,

- ośrodka Wellness,

- gabinetu kosmetycznego,

- gabinetu urody.

To oczywiście niektóre z miejsc, w których wykorzystasz wiedzę zdobytą na studiach menadżer ośrodków SPA i Wellness. Jeśli jesteś obecnie pracownikiem któregoś z wymienionych, to możesz ukończyć te studia podyplomowe, aby uzyskać awans w swoim miejscu zatrudnienia.

Co dają studia podyplomowe menadżer ośrodków SPA i Wellness?

Studia z zakresu zarządzania ośrodkami SPA gwarantują Ci świetną i perspektywiczną pracę. Praktycznie w każdym serwisie z ogłoszeniami znajdziesz propozycje stanowisk dla absolwentów tego kierunku.

Posiadając dyplom ukończenia podyplomowych studiów z zakresu menadżer ośrodków SPA i Wellness, możesz pracować zarówno w Polsce, jak i na świecie. Sopot? Gdynia? Zakopane? Wisła? Do hoteli w tych destynacjach co rusz poszukiwane są osoby o odpowiednim  wykształceniu i doświadczeniu.

Dzięki studiom podyplomowym w naszej uczelni poznasz problematykę zarządzania Ośrodkami Odnowy Biologicznej i SPA. Nauczysz się promować ośrodki zarówno w cyfrowej rzeczywistości, jak i poza nią. Co ważne, dowiesz się, w jaki sposób pozyskiwać środki na rozwój miejsca, w którym przyjdzie Ci pracować. Oczywiście, po naszych studiach, możesz rozpocząć samodzielną działalność. Przyda Ci się do tego także wiedza z zakresu pozyskiwania funduszy na własną działalność, rachunkowości oraz umiejętności menadżerskich. Wiedza w naszej uczelni przekazywana jest przez praktyków, więc możesz od razu po uzyskaniu dyplomu przystąpić do pracy w zawodzie.

Ile zarabia menadżer SPA?

Zapewne zastanawiasz się, ile zarabia menadżer SPA. Wszystko zależy przede wszystkim od wykształcenia, które uzyskasz na naszej uczelni oraz doświadczenia zawodowego. Z pewnością nie są to małe pieniądze. Stawki zaczynają się od kilku tysięcy złotych i rosną wraz z wynikami oraz rozwojem zawodowym.

Oczywiście, oprócz pensji możesz liczyć na różnego rodzaju profity. Niektóre ośrodki SPA oferują swoim pracownikom ubezpieczenie na życie, kartę Multisport, zniżki na produkty i usługi czy prywatną opiekę medyczną.

Jak zrobić studia z zakresu menadżer SPA i Wellness?

Czy warto? Nie czekajcie i zapiszcie się już dziś na studia podyplomowe menadżer ośrodków SPA i Wellness w naszej uczelni. Wystarczy, że wypełnicie kwestionariusz – do pobrania na stronie www.medyk.edu.pl. Oprócz tego należy złożyć kserokopię ukończenia studiów wyższych oraz mieć przy sobie dowód osobisty (do wglądu). Zapraszamy!

created by: Strony Internetowe Łódź