Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Zostań menadżerem SPA!

« wróć

Hotelarstwo to Twoja pasja? Chcesz coś zmienić w swojej zawodowej karierze? Jeśli choć raz odpowiedziałeś tak – przeczytaj i przekonaj się, dlaczego studia z zakresu menadżer SPA są właśnie dla Ciebie?

Dla kogo posada menadżer SPA?

Posada menadżera ośrodków SPA i Wellness jest dla Ciebie jeśli lubisz nadzorować pracę innych, a hotelowe realia nie są dla Ciebie czarną magią. Możesz zacząć zastanawiać się nad taką posadą w momencie, w którym kontakt z ludźmi jest dla Ciebie czymś, bez czego nie możesz żyć. Oczywiście nie zawsze będą to przyjemne momenty, jednak jeśli lubisz wyzwania i możliwość budowania relacji z ludźmi, z pewnością sobie poradzisz.

Studia podyplomowe z tego zakresu są dla Ciebie dobrym wyborem także w przypadku, gdy masz w planach otwarcie:

- ośrodka SPA,

- ośrodka Wellness,

- gabinetu kosmetycznego,

- gabinetu urody.

To oczywiście niektóre z miejsc, w których wykorzystasz wiedzę zdobytą na studiach menadżer ośrodków SPA i Wellness. Jeśli jesteś obecnie pracownikiem któregoś z wymienionych, to możesz ukończyć te studia podyplomowe, aby uzyskać awans w swoim miejscu zatrudnienia.

Co dają studia podyplomowe menadżer ośrodków SPA i Wellness?

Studia z zakresu zarządzania ośrodkami SPA gwarantują Ci świetną i perspektywiczną pracę. Praktycznie w każdym serwisie z ogłoszeniami znajdziesz propozycje stanowisk dla absolwentów tego kierunku.

Posiadając dyplom ukończenia podyplomowych studiów z zakresu menadżer ośrodków SPA i Wellness, możesz pracować zarówno w Polsce, jak i na świecie. Sopot? Gdynia? Zakopane? Wisła? Do hoteli w tych destynacjach co rusz poszukiwane są osoby o odpowiednim  wykształceniu i doświadczeniu.

Dzięki studiom podyplomowym w naszej uczelni poznasz problematykę zarządzania Ośrodkami Odnowy Biologicznej i SPA. Nauczysz się promować ośrodki zarówno w cyfrowej rzeczywistości, jak i poza nią. Co ważne, dowiesz się, w jaki sposób pozyskiwać środki na rozwój miejsca, w którym przyjdzie Ci pracować. Oczywiście, po naszych studiach, możesz rozpocząć samodzielną działalność. Przyda Ci się do tego także wiedza z zakresu pozyskiwania funduszy na własną działalność, rachunkowości oraz umiejętności menadżerskich. Wiedza w naszej uczelni przekazywana jest przez praktyków, więc możesz od razu po uzyskaniu dyplomu przystąpić do pracy w zawodzie.

Ile zarabia menadżer SPA?

Zapewne zastanawiasz się, ile zarabia menadżer SPA. Wszystko zależy przede wszystkim od wykształcenia, które uzyskasz na naszej uczelni oraz doświadczenia zawodowego. Z pewnością nie są to małe pieniądze. Stawki zaczynają się od kilku tysięcy złotych i rosną wraz z wynikami oraz rozwojem zawodowym.

Oczywiście, oprócz pensji możesz liczyć na różnego rodzaju profity. Niektóre ośrodki SPA oferują swoim pracownikom ubezpieczenie na życie, kartę Multisport, zniżki na produkty i usługi czy prywatną opiekę medyczną.

Jak zrobić studia z zakresu menadżer SPA i Wellness?

Czy warto? Nie czekajcie i zapiszcie się już dziś na studia podyplomowe menadżer ośrodków SPA i Wellness w naszej uczelni. Wystarczy, że wypełnicie kwestionariusz – do pobrania na stronie www.medyk.edu.pl. Oprócz tego należy złożyć kserokopię ukończenia studiów wyższych oraz mieć przy sobie dowód osobisty (do wglądu). Zapraszamy!

created by: Strony Internetowe Łódź