Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Witaj na blogu Wyższej Szkoły Biznesu i Nauki o Zdrowiu w Łodzi

« wróć

Szanowny Internauto,

jest nam szalenie miło, że odwiedziłeś nasz blog. Znajdziesz tu zawsze aktualne i prawie zawsze ciekawe (a przynajmniej taką mamy nadzieję) artykuły na tematy związane przede wszystkim z dietetyką, kosmetologią oraz pedagogiką. Dowiesz się także, dlaczego nasza Uczelnia jest jedną z najszybciej rozwijających się prywatnych szkół wyższych w Łodzi.

 

Trzy słowa o naszej szkole

 

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, zwana przez Studentów „Medykiem”, została utworzona w 2006 roku. Nie możemy pochwalić się wieloletnią tradycją, ale możemy się poszczycić wieloma sukcesami naszych studentów i wysokim poziomem prowadzonych zajęć. W Medyku stawiamy na praktykę, dlatego współpracujemy z najlepszą kadrą akademicką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz najlepszymi fachowcami – praktykami – z zakresu nauk medycznych, którzy pracują w różnych ośrodkach zdrowia, przychodniach, klinikach i szpitalach na terenie całego województwa łódzkiego.

 

Dzięki temu nasi studenci mają pewność, że dyplom Uczelni zagwarantuje im znalezienie pracy w zawodzie, a my mamy więcej kandydatów na studia niż dostępnych miejsc.

 

Na koniec chcielibyśmy Cię zaprosić do zapoznania się z wpisami na naszym blogu i do odwiedzenia oficjalnej strony naszej Uczelni – https://www.medyk.edu.pl/

created by: Strony Internetowe Łódź