Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Witaj na blogu Wyższej Szkoły Biznesu i Nauki o Zdrowiu w Łodzi

« wróć

Szanowny Internauto,

jest nam szalenie miło, że odwiedziłeś nasz blog. Znajdziesz tu zawsze aktualne i prawie zawsze ciekawe (a przynajmniej taką mamy nadzieję) artykuły na tematy związane przede wszystkim z dietetyką, kosmetologią oraz pedagogiką. Dowiesz się także, dlaczego nasza Uczelnia jest jedną z najszybciej rozwijających się prywatnych szkół wyższych w Łodzi.

 

Trzy słowa o naszej szkole

 

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, zwana przez Studentów „Medykiem”, została utworzona w 2006 roku. Nie możemy pochwalić się wieloletnią tradycją, ale możemy się poszczycić wieloma sukcesami naszych studentów i wysokim poziomem prowadzonych zajęć. W Medyku stawiamy na praktykę, dlatego współpracujemy z najlepszą kadrą akademicką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz najlepszymi fachowcami – praktykami – z zakresu nauk medycznych, którzy pracują w różnych ośrodkach zdrowia, przychodniach, klinikach i szpitalach na terenie całego województwa łódzkiego.

 

Dzięki temu nasi studenci mają pewność, że dyplom Uczelni zagwarantuje im znalezienie pracy w zawodzie, a my mamy więcej kandydatów na studia niż dostępnych miejsc.

 

Na koniec chcielibyśmy Cię zaprosić do zapoznania się z wpisami na naszym blogu i do odwiedzenia oficjalnej strony naszej Uczelni – https://www.medyk.edu.pl/

created by: Strony Internetowe Łódź