Trzy powody, dla których warto studiować na WSBiNoZ w Łodzi!

Sierpień to gorący czas dla osób wybierających się na studia. Dla wielu z nich to właśnie teraz nadszedł okres, w którym podejmują decyzję odnośnie swojej przyszłości. Jaki kierunek wybrać, na jaką uczelnię się udać, pójść na studia dzienne czy zaoczne? Pytań jest wiele… My spróbujemy chociaż odpowiedzieć na nie chociaż w części i przekonać Cię do podjęcia nauki na Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Oto trzy powody, dla których warto studiować właśnie u nas!

Szeroka oferta edukacyjna

Od momentu założenia naszej uczelni w 2006 roku regularnie poszerzamy naszą ofertę edukacyjną. W pierwszym roku działalności zdobyliśmy uprawnienia do prowadzenia studiów pierwszego stopnia na kierunku kosmetologia. Dzisiaj w gmachu WSBiNoZ można studiować nie tylko kosmetologię, ale również prawo, pedagogikę, dietetykę czy psychologię. W ostatnich miesiącach naszą ofertę poszerzyliśmy o cieszącą się coraz większą popularnością kryminologię.

Co więcej, nieustannie stajemy się iść z duchem czasu – biorąc pod uwagę zarówno zapotrzebowanie na rynku pracy, jak również rozwijające się technologie. Wszelkiego rodzaju ćwiczenia, wykłady czy zajęcia w laboratoriach przeprowadzamy z użyciem nowoczesnych technik i urządzeń najnowszych urządzeń wykorzystywanych między innymi w kosmetologii. Dzięki temu absolwenci naszej uczelni są gotowi do pracy od razu po skończeniu studiów.

Duże możliwości rozwoju

Dbamy o to, by nasi studenci nie ograniczali się tylko do wykładów i ćwiczeń. W ramach Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi działają różnorodne koła naukowe, a co więcej, osoby uczące się u nas mogą brać udział w konferencjach, praktykach studenckich czy wymianach zagranicznych z programu Erasmus+. Wśród naszych uczelni partnerskich można znaleźć prestiżowe szkoły z różnych krajów, takich jak Chorwacja, Hiszpania, Litwa, Portugalia, Turcja czy Włochy.

Zależy nam też na tym, by naszym studentom i absolwentom dawać dodatkowe możliwości rozwoju. Dlatego dla osób związanych z naszą uczelnią regularnie przygotowujemy kursy i szkolenia. Przykładowo, w ostatnich miesiącach odbyły się szkolenia między innymi z podologii, liftingu rzęs czy kreowania wizerunku w mediach społecznościowych.

Tworzenie społeczności studenckiej w prestiżowym mieście

Być może większą renomą w społeczności akademickiej cieszą się Warszawa czy Kraków, ale warto pamiętać, że również Łódź ma bardzo długie tradycje studenckie. W stolicy województwa łódzkiego funkcjonuje sześć uczelni publicznych oraz kilkanaście prestiżowych uczelni prywatnych, co czyni z Łodzi jeden z największych akademickich ośrodków w całej Polsce.

W Łodzi znajduje się wiele kulturalnych miejscówek, w których organizowane są koncert i pokazy filmowe, a także restauracji, barów czy klubów, w których można odreagować posesjowy stres. Osoby, które miały okazję studiować w Łodzi, cenią sobie miasto także za urocze parki i tereny zielone, gdzie można odpocząć i zrelaksować się na łonie natury.