Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Trzy powody, dla których warto studiować na WSBiNoZ w Łodzi!

« wróć

Sierpień to gorący czas dla osób wybierających się na studia. Dla wielu z nich to właśnie teraz nadszedł okres, w którym podejmują decyzję odnośnie swojej przyszłości. Jaki kierunek wybrać, na jaką uczelnię się udać, pójść na studia dzienne czy zaoczne? Pytań jest wiele… My spróbujemy chociaż odpowiedzieć na nie chociaż w części i przekonać Cię do podjęcia nauki na Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Oto trzy powody, dla których warto studiować właśnie u nas!

Szeroka oferta edukacyjna

Od momentu założenia naszej uczelni w 2006 roku regularnie poszerzamy naszą ofertę edukacyjną. W pierwszym roku działalności zdobyliśmy uprawnienia do prowadzenia studiów pierwszego stopnia na kierunku kosmetologia. Dzisiaj w gmachu WSBiNoZ można studiować nie tylko kosmetologię, ale również prawo, pedagogikę, dietetykę czy psychologię. W ostatnich miesiącach naszą ofertę poszerzyliśmy o cieszącą się coraz większą popularnością kryminologię.

Co więcej, nieustannie stajemy się iść z duchem czasu – biorąc pod uwagę zarówno zapotrzebowanie na rynku pracy, jak również rozwijające się technologie. Wszelkiego rodzaju ćwiczenia, wykłady czy zajęcia w laboratoriach przeprowadzamy z użyciem nowoczesnych technik i urządzeń najnowszych urządzeń wykorzystywanych między innymi w kosmetologii. Dzięki temu absolwenci naszej uczelni są gotowi do pracy od razu po skończeniu studiów.

Duże możliwości rozwoju

Dbamy o to, by nasi studenci nie ograniczali się tylko do wykładów i ćwiczeń. W ramach Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi działają różnorodne koła naukowe, a co więcej, osoby uczące się u nas mogą brać udział w konferencjach, praktykach studenckich czy wymianach zagranicznych z programu Erasmus+. Wśród naszych uczelni partnerskich można znaleźć prestiżowe szkoły z różnych krajów, takich jak Chorwacja, Hiszpania, Litwa, Portugalia, Turcja czy Włochy.

Zależy nam też na tym, by naszym studentom i absolwentom dawać dodatkowe możliwości rozwoju. Dlatego dla osób związanych z naszą uczelnią regularnie przygotowujemy kursy i szkolenia. Przykładowo, w ostatnich miesiącach odbyły się szkolenia między innymi z podologii, liftingu rzęs czy kreowania wizerunku w mediach społecznościowych.

Tworzenie społeczności studenckiej w prestiżowym mieście

Być może większą renomą w społeczności akademickiej cieszą się Warszawa czy Kraków, ale warto pamiętać, że również Łódź ma bardzo długie tradycje studenckie. W stolicy województwa łódzkiego funkcjonuje sześć uczelni publicznych oraz kilkanaście prestiżowych uczelni prywatnych, co czyni z Łodzi jeden z największych akademickich ośrodków w całej Polsce.

W Łodzi znajduje się wiele kulturalnych miejscówek, w których organizowane są koncert i pokazy filmowe, a także restauracji, barów czy klubów, w których można odreagować posesjowy stres. Osoby, które miały okazję studiować w Łodzi, cenią sobie miasto także za urocze parki i tereny zielone, gdzie można odpocząć i zrelaksować się na łonie natury.

created by: Strony Internetowe Łódź