Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Szkolenia kosmetologiczne – zacznij karierę zawodową razem z WSBiNOZ w Łodzi

« wróć

W Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi nieustannie dążymy do tego, by naszym studentom zapewnić jak najlepszą ofertę edukacyjną, która nie tylko zaspokoi ich oczekiwania w zakresie wiedzy teoretycznej i praktycznej, ale także będzie odpowiednio dopasowana do dynamicznie zmieniających się realiów rynku pracy. Dlatego poza opracowanym z największą starannością programów nauczania, studenci i absolwenci naszej uczelni mogą liczyć również na najróżniejsze szkolenia, które jeszcze lepiej przygotują ich do wejścia na rynek pracy w branży kosmetologicznej.

Dlaczego warto brać udział w naszych szkoleniach?

Studia kosmetologiczne na naszej uczelni w Łodzi cieszą się dużą popularnością i wielu absolwentów oraz absolwentek czas nauki wspomina jako okres, w którym zdobyło ogrom wiedzy teoretycznej i praktycznej. Jednak doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wykłady, ćwiczenia, a nawet zaliczenia to jedno, a przeniesienie swoich kompetencji na płaszczyznę zawodową to zupełnie coś innego.

Oferowane przez nas szkolenia i kursy doszkalające z zakresu kosmetologicznych studiów to szansa na podniesienie swoich kwalifikacji i kompetencji – przede wszystkim w zakresie umiejętności praktycznych. Wielu osobom studiującym i tym, które ukończyły kosmetologiczne studia, trudno jest podjąć pierwsze kroki w zawodzie, a organizowane przez nas szkolenia są doskonałym sposobem na to, by ze spokojem wejść w buty kosmetologa.

Co więcej, warto też pamiętać o tym, że certyfikaty o ukończeniu szkoleń i kursów z konkretnej specjalizacji znacznie poprawiają nasz wizerunek w oczach potencjalnego pracodawcy. Wielu pracodawców bardziej pozytywnym okiem spogląda na osoby zaangażowane, aktywnie uczestniczące w kursach i szkoleniach niż na te, które w CV mają wpisane tylko ukończenie studiów wyższych.

Kosmetologia – studia oraz szkolenia na najwyższym poziomie

Na co możesz liczyć, zapisując się na nasze kursy i szkolenia? Przede wszystkim na profesjonalizm, merytorykę i specjalistyczną wiedzę! Regularnie organizujemy kursy i szkolenia dotyczące konkretnych specjalizacji kosmetologicznych i zagadnień, takich jak stylizacja brwi i rzęs czy pielęgnacja skóry twarzy. Tylko w ostatnim miesiącu przeprowadziliśmy fantastyczne szkolenia i kursy, które zakończyły się ogromnym sukcesem.

W czerwcu studenci i absolwenci naszej Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi mieli okazję uczestniczyć w szkoleniu z depilacji LYCON, szkoleniu z architektury brwi, kursie liftingu rzęs ze szczególnym uwzględnieniem farbowania i laminacji oraz rozbudowanego szkolenia z podologii. Jak widzisz, dążymy do tego, by naszym studentom i absolwentom zagwarantować profesjonalne wsparcia na wielu poziomach edukacji, dlatego jeśli wybierasz się na kosmetologię, zapoznaj się z ofertą naszej uczelni i weź udział w procesie rekrutacyjnym. Na zgłoszenia kandydatów na studia na naszej uczelni czekamy do 30 września!

created by: Strony Internetowe Łódź