Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Szkolenia kosmetologiczne – zacznij karierę zawodową razem z WSBiNOZ w Łodzi

« wróć

W Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi nieustannie dążymy do tego, by naszym studentom zapewnić jak najlepszą ofertę edukacyjną, która nie tylko zaspokoi ich oczekiwania w zakresie wiedzy teoretycznej i praktycznej, ale także będzie odpowiednio dopasowana do dynamicznie zmieniających się realiów rynku pracy. Dlatego poza opracowanym z największą starannością programów nauczania, studenci i absolwenci naszej uczelni mogą liczyć również na najróżniejsze szkolenia, które jeszcze lepiej przygotują ich do wejścia na rynek pracy w branży kosmetologicznej.

Dlaczego warto brać udział w naszych szkoleniach?

Studia kosmetologiczne na naszej uczelni w Łodzi cieszą się dużą popularnością i wielu absolwentów oraz absolwentek czas nauki wspomina jako okres, w którym zdobyło ogrom wiedzy teoretycznej i praktycznej. Jednak doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wykłady, ćwiczenia, a nawet zaliczenia to jedno, a przeniesienie swoich kompetencji na płaszczyznę zawodową to zupełnie coś innego.

Oferowane przez nas szkolenia i kursy doszkalające z zakresu kosmetologicznych studiów to szansa na podniesienie swoich kwalifikacji i kompetencji – przede wszystkim w zakresie umiejętności praktycznych. Wielu osobom studiującym i tym, które ukończyły kosmetologiczne studia, trudno jest podjąć pierwsze kroki w zawodzie, a organizowane przez nas szkolenia są doskonałym sposobem na to, by ze spokojem wejść w buty kosmetologa.

Co więcej, warto też pamiętać o tym, że certyfikaty o ukończeniu szkoleń i kursów z konkretnej specjalizacji znacznie poprawiają nasz wizerunek w oczach potencjalnego pracodawcy. Wielu pracodawców bardziej pozytywnym okiem spogląda na osoby zaangażowane, aktywnie uczestniczące w kursach i szkoleniach niż na te, które w CV mają wpisane tylko ukończenie studiów wyższych.

Kosmetologia – studia oraz szkolenia na najwyższym poziomie

Na co możesz liczyć, zapisując się na nasze kursy i szkolenia? Przede wszystkim na profesjonalizm, merytorykę i specjalistyczną wiedzę! Regularnie organizujemy kursy i szkolenia dotyczące konkretnych specjalizacji kosmetologicznych i zagadnień, takich jak stylizacja brwi i rzęs czy pielęgnacja skóry twarzy. Tylko w ostatnim miesiącu przeprowadziliśmy fantastyczne szkolenia i kursy, które zakończyły się ogromnym sukcesem.

W czerwcu studenci i absolwenci naszej Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi mieli okazję uczestniczyć w szkoleniu z depilacji LYCON, szkoleniu z architektury brwi, kursie liftingu rzęs ze szczególnym uwzględnieniem farbowania i laminacji oraz rozbudowanego szkolenia z podologii. Jak widzisz, dążymy do tego, by naszym studentom i absolwentom zagwarantować profesjonalne wsparcia na wielu poziomach edukacji, dlatego jeśli wybierasz się na kosmetologię, zapoznaj się z ofertą naszej uczelni i weź udział w procesie rekrutacyjnym. Na zgłoszenia kandydatów na studia na naszej uczelni czekamy do 30 września!

created by: Strony Internetowe Łódź