Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Szkolenia i kursy – dlaczego warto?

« wróć

Szkolenia i kursy to doskonały sposób na zdobywanie nowych umiejętności i wiedzy. Czy warto się na nie zdecydować? Oczywiście, że tak. Czytaj dalej, a dowiesz się, dlaczego.

Szkolenia i kursy to prosty sposób na zwiększenie swoich szans na rynku pracy

Istnieje przynajmniej kilka dobrych sposobów na to, aby stać się atrakcyjniejszym kandydatem dla potencjalnych pracodawców. Z pewnością szkolenia i kursy to jeden z tych sposobów. Dużą zaletą jest to, że nie trzeba poświęcać kilku lat na odbycie takiego szkolenia, czy kursu. Dzięki temu nawet, jeśli w praktyce okaże się, że wybrany zawód nie jest dla Ciebie, nie musisz żałować straconego czasu. Tak naprawdę ukończenie kursu, czy szkolenia to nie jest czas stracony. Warto bowiem pamiętać, że zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności to rozwój. Niektóre kwestie poruszane na kursie mogą okazać się przydatne nawet w innych branżach, co jest dużą zaletą.

Szkolenia i kursy – bądź na bieżąco

Szkolenia i kursy są przeznaczone nie tylko dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę związaną z konkretną branżą. To także świetna opcja dla osób, które mają już jakieś kwalifikacje i chcą zdobywać nowe. Pragniesz być specjalistą w swojej dziedzinie? Jeśli tak, szkolenia i kursy są właśnie dla Ciebie. Dzięki temu możesz być na bieżąco, co wpłynie pozytywnie na efekty Twojej pracy i da Ci na pewno dużo satysfakcji.

Warto pamiętać, że każda branża się rozwija, a to niesie ze sobą konieczność uzupełniania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności. Jeśli chcesz wykonywać swoją pracę na naprawdę wysokim poziomie, koniecznie sprawdź naszą ofertę szkoleń i kursów. Jest ona tak różnorodna, że na pewno uda Ci się znaleźć coś dla siebie.

Szkolenia i kursy – oferta

Staramy się przygotować ofertę szkoleń i kursów w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W naszej ofercie dostępne są na przykład takie jak:

  • Japoński lifting twarzy – cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów gabinetów kosmetologicznych. W ramach oferty otrzymasz między innymi kurs w wersji online. 
  • Kompleksowe podejście dietetyczne do pacjenta z chorobami serca – coraz częściej poszukują pomocy w gabinetach dietetycznych. Na pewno warto odbyć takie szkolenie, aby rozszerzyć swoją ofertę. 
  • Żywienie w stwardnieniu rozsianym – przeznaczony dla osób, które chcą dowiedzieć się, jak planować dietę i suplementację, która wspomoże pacjentów ze stwardnieniem rozsianym. 
  • Wypalenie zawodowe – rola codziennej profilaktyki – wiedza zdobyta na takim szkoleniu przyda się nie tylko w pracy, ale także w życiu prywatnym.  
  • Opieka psychologa nad osobami z chorobą Alzheimera – prowadzony przez doświadczonego psychologa i psychoterapeutę. 

W ofercie Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi dostępne są także inne ciekawe szkolenia i kursy. Oferujemy także wiele kierunków studiów I i II stopnia, studiów jednolitych magisterskich i podyplomowych. Dostępne są kierunki takie jak pedagogika, dietetyka, kosmetologia i wiele innych.

created by: Strony Internetowe Łódź