Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Studia online – dlaczego warto studiować zdalnie? Odpowiadamy!

« wróć

W ostatnich latach e-learning okazał się nie tylko wygodnym trybem kształcenia, ale także wysoce efektywnym. Nic więc dziwnego, że coraz większa liczba studentów interesuje się tą formą nauki. Chcesz wiedzieć, dlaczego warto studiować online? W tym poradniku zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze zalety e-learningu.

Dlaczego warto iść na studia online?

Uzyskanie dyplomu uczelni poprzez e-learning staje się coraz bardziej powszechne. Wynika to z faktu, że podejmowanie kształcenia zdalnego pozwala uczyć się z dowolnego miejsca w swoim własnym tempie. Wykładów możesz więc słuchać w hotelu, kawiarni czy podczas wyjazdu służbowego - wszędzie tam, gdzie jest dostęp do Internetu. To daje możliwość pogodzenia nauki z codziennymi obowiązkami. Ponadto korzystanie z takiej formy kształcenia jest znacznie bardziej opłacalne, gdyż student nie musi ponosić kosztów transportu i korzystać z tradycyjnych podręczników. Wiele uczelni bowiem zapewnia dostęp do cyfrowych zasobów edukacyjnych, na które składają się wszystkie materiały i narzędzia do nauki. Uzyskany dyplom jest traktowany w dokładnie taki sam sposób, jak te przyznawane osobom kończącym tradycyjne formy kształcenia.

Dla kogo studia online?

Studia zdalne to znakomita opcja zwłaszcza dla osób nieśmiałych, ceniących sobie swoją prywatność. To doskonały wybór dla tych, którzy są zamknięci w sobie. E-learning cieszy się ogromną popularnością także wśród osób zdecydowanych, ciekawych świata i dążących do zdobywania nowych umiejętności. Co więcej, studia online często są wybierane przez przyszłe mamy i kobiety, które mają już dzieci. Jest to dla nich szansa podniesienia swoich kwalifikacji bez wychodzenia z domu.

Jakie studia online w Łodzi można wybrać?

Podjąłeś decyzję, że studia zdalne są dla Ciebie najlepszą opcją? Wybór kierunków, które można studiować online w Łodzi, jest spory. Do najpopularniejszych należą:

  • prawo jednolite magisterskie;
  • psychologia jednolite magisterskie;
  • dietetyka II stopnia;
  • pedagogika;
  • kosmetologia II stopnia;
  • kryminologia;
  • bezpieczeństwo wewnętrzne.

Studia online w Łodzi – gdzie studiować zdalnie?

Wybór odpowiedniej uczelni oferującej studia na odległość w Łodzi może być sporym wyzwaniem. Na jaką uczelnię warto się zdecydować? Idealną opcją jest nasza Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Co prawda, kształcenie w tym trybie wprowadziliśmy niedawno, ale w krótkim czasie uzyskaliśmy pozytywną opinię wielu osób. A to wszystko dzięki jakości edukacji i niezwykłej elastyczności naszych programów nauczania. Co więcej, zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, która ma wieloletnie doświadczenie w swoich dziedzinach. Naszym studentom udostępniamy niezbędne materiały dydaktyczne na dedykowanej platformie e-learningowej. W zależności od kierunku zasoby edukacyjne są dostępne w formie wykładów, pokazów slajdów, filmów, testów oraz ćwiczeń. W trakcie semestru organizujemy dla słuchaczy zajęcia praktyczne, które odbywają się tylko podczas trzech weekendowych zjazdów.

created by: Strony Internetowe Łódź