Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Studia na Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu – dlaczego my?

« wróć

Czas matur to okres, w którym wielu uczniów podejmuje decyzję o kontynuowaniu nauki na uczelni wyższej. Wybór szkół jest ogromny – od najbardziej znanych uniwersytetów publicznych, po prestiżowe, nowoczesne wyższe szkoły prywatne. Wśród wielu ośrodków prowadzących obecnie rekrutację znajduje się także nasza uczelnia. Dlaczego warto studiować na Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi? Przekonajmy się!

Po pierwsze – atrakcyjna oferta edukacyjna

W Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak kształtują się obecne trendy w szkolnictwie wyższym i jak wygląda zapotrzebowanie rynku pracy. Dlatego na naszej uczelni przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę edukacyjną, która umożliwi Ci podjęcie ścieżki kariery gwarantującej zarówno spełnienie zawodowe, jak również stabilną sytuację finansową.

Jakie kierunki można znaleźć w naszej ofercie kształcenia? Proponujemy między innymi prawo czy pedagogikę, które od wielu lat niezmiennie znajdują się wśród najpopularniejszych kierunków w Polsce. Mamy jednak także sporo opcji, które wychodzą naprzeciw współczesnym wymaganiom rynku pracy – mowa tu na przykład o robiących w ostatnim czasie furorę dietetyce czy kosmetologii.

Stawiamy na praktykę. Owszem, doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że przyswojenie teorii jest niezbędne w każdej dziedzinie życia, ale to zajęcia praktyczne przygotowują nas do radzenia sobie z trudnościami kariery zawodowej. Dlatego podejmując studia u nas zdobędziesz praktyczne umiejętności potrzebne do pracy w medycynie, prawie, czy szeroko rozumianym biznesie.

Po drugie – studia online. Stawiamy na nowoczesność!

Nasza uczelnia znajduje się w piękny, wyremontowanym XIX-wiecznym budynku pofabrycznym, który specjalnie zaadaptowano na potrzeby edukacyjne. Nasze metody kształcenia z pewnością nie są jednak z XIX wieku! Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami umożliwiającymi wykonywanie specjalistycznych analiz i badań, a także laboratorium chemicznym. Krótko mówiąc, mamy wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego studiowania kosmetologii czy dietetyki.

Prawdziwym znakiem czasu są jednak oferowane przez nas studia online, dzięki którym naukę możesz podjąć bez wychodzenia z domu. Wiemy, obecnie, z powodu pandemii Covid-19 większość szkół wyższych musiała przejść na system nauki zdalnej, ale nasz program nie był przygotowywany naprędce. Już od kilku lat mamy opracowany specjalny system nauczania online, wykorzystujący platformy e-learningowe i indeksy online.

Po trzecie – szerokie możliwości

Z pewnością chlubą naszej uczelni jest nasza kadra wykładowcza, w której znajdziesz uznanych profesorów, doktorów i magistrów dysponujących szeroką wiedzą teoretyczną i praktyczną. Możliwości nauki jest jednak u nas znacznie więcej – Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu oferuje pomoc w znalezieniu atrakcyjnych praktyk, umożliwia działalność w kołach naukowych i wzięcie udziału w zagranicznych wymianach uczelnianych w programie Erasmus+. Co więcej, oferujemy nie tylko studia I i II stopnia oraz studia online, ale także studia podyplomowe.

created by: Strony Internetowe Łódź