Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Rekrutacja trwa – zapisz się na studia online!

« wróć

Nadal nie zapisałeś się na studia w roku akademickim 2020/21? Zdajemy sobie sprawę z tego, że w obecnym czasie wiele osób waha się przed podjęciem tego wyzwania. Trwająca od kilku miesięcy pandemia koronawirusa sprawia, że wielu z nas boi się nie tylko o sytuację zawodową, ale przede wszystkim o własne zdrowie. Ta obawa powstrzymywała nas przed wakacyjnymi podróżami i spotkaniami towarzyskimi, a teraz powstrzymuje nas przed przebywaniem na uczelniach. Na szczęście w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi możesz podjąć wymarzone studia online!

Studia online w Łodzi – dlaczego warto się na nie zapisać?

Oczywiście, nauczanie zdalne jest czymś, z czym cała Polska mierzyła się już wiosną. Wszyscy pamiętamy przecież podejmowane z dnia na dzień decyzje o przejściu na tryb nauczania zdalnego i chwytanie się najróżniejszych rozwiązań.  Dlaczego w takim razie warto zapisać się na studia online w Łodzi na naszej uczelni?

Zgodnie z pierwotnymi, wydanymi latem zaleceniami, większość polskich uczelni przygotowywała się na nauczanie hybrydowe. Rozwiązanie to zmniejsza oczywiście szanse na rozprzestrzenianie się Covid-19, ale i tak może być nieskuteczne. Biorąc pod uwagę obecną dynamicznie rozwijającą się sytuację epidemiologiczną w kraju, istnieje duże prawdopodobieństwo, że w niedługim czasie znów wszystkie uczelnie wyższe będą musiały przejść na tryb nauczania online. Nasza uczelnia, chcąc zapewnić studentom i wykładowcom najbezpieczniejsze warunki nauczania, już wcześniej podjęła decyzję o wprowadzeniu do oferty studiów online.

Zalety studiowania online

Studia online to alternatywa dla tradycyjnej formy nauczania, która zwłaszcza w obecnych warunkach wydaje się bardzo atrakcyjna. Choć koronawirus wywrócił naszą codzienność do góry nogami, nie ma potrzeby rezygnowania z edukacji i rozwoju. Zalety studiowania online to między innymi:

  • Bezpieczeństwo – wszystkie zajęcia odbywają się w domu za pośrednictwem platformy e-learningowej. Nie ma zatem ryzyka przebywania w dużych skupiskach ludzi i „złapania” wirusa.
  • Oszczędność pieniędzy – osoby, które na uczelnię dojeżdżają z innych miast, nie muszą wydawać regularnie pieniędzy na paliwo lub bilety umożliwiające korzystanie z komunikacji publicznej.
  • Możliwość pogodzenia edukacji z życiem prywatnym – studia online to zdecydowanie korzystniejsza opcja dla osób, które naukę chcą pogodzić na przykład z wychowywaniem małych dzieci. Jest to szczególnie istotne w obliczu ponownego zamknięcia żłobków i szkół podstawowych.

Pedagogika, psychologia czy prawo online – nasza oferta

W trosce o naszych studentów, umożliwiamy rozpoczęcie studiów online na naszych najpopularniejszych kierunkach, takich jak pedagogikapsychologiakosmetologiadietetyka czy prawo. Kierunki te zostały opracowane tak, by studenci w trybie zdalnym mogli przyswoić wszystkie najważniejsze aspekty dotyczące danej dziedziny, z wykorzystaniem nowoczesnych metod i platformy e-learningowej. Chcesz zapisać się na pedagogikę, psychologię lub prawo online? Rekrutacja jest otwarta do 31 października!

created by: Strony Internetowe Łódź