Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Rekrutacja trwa – zapisz się na studia online!

« wróć

Nadal nie zapisałeś się na studia w roku akademickim 2020/21? Zdajemy sobie sprawę z tego, że w obecnym czasie wiele osób waha się przed podjęciem tego wyzwania. Trwająca od kilku miesięcy pandemia koronawirusa sprawia, że wielu z nas boi się nie tylko o sytuację zawodową, ale przede wszystkim o własne zdrowie. Ta obawa powstrzymywała nas przed wakacyjnymi podróżami i spotkaniami towarzyskimi, a teraz powstrzymuje nas przed przebywaniem na uczelniach. Na szczęście w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi możesz podjąć wymarzone studia online!

Studia online w Łodzi – dlaczego warto się na nie zapisać?

Oczywiście, nauczanie zdalne jest czymś, z czym cała Polska mierzyła się już wiosną. Wszyscy pamiętamy przecież podejmowane z dnia na dzień decyzje o przejściu na tryb nauczania zdalnego i chwytanie się najróżniejszych rozwiązań.  Dlaczego w takim razie warto zapisać się na studia online w Łodzi na naszej uczelni?

Zgodnie z pierwotnymi, wydanymi latem zaleceniami, większość polskich uczelni przygotowywała się na nauczanie hybrydowe. Rozwiązanie to zmniejsza oczywiście szanse na rozprzestrzenianie się Covid-19, ale i tak może być nieskuteczne. Biorąc pod uwagę obecną dynamicznie rozwijającą się sytuację epidemiologiczną w kraju, istnieje duże prawdopodobieństwo, że w niedługim czasie znów wszystkie uczelnie wyższe będą musiały przejść na tryb nauczania online. Nasza uczelnia, chcąc zapewnić studentom i wykładowcom najbezpieczniejsze warunki nauczania, już wcześniej podjęła decyzję o wprowadzeniu do oferty studiów online.

Zalety studiowania online

Studia online to alternatywa dla tradycyjnej formy nauczania, która zwłaszcza w obecnych warunkach wydaje się bardzo atrakcyjna. Choć koronawirus wywrócił naszą codzienność do góry nogami, nie ma potrzeby rezygnowania z edukacji i rozwoju. Zalety studiowania online to między innymi:

  • Bezpieczeństwo – wszystkie zajęcia odbywają się w domu za pośrednictwem platformy e-learningowej. Nie ma zatem ryzyka przebywania w dużych skupiskach ludzi i „złapania” wirusa.
  • Oszczędność pieniędzy – osoby, które na uczelnię dojeżdżają z innych miast, nie muszą wydawać regularnie pieniędzy na paliwo lub bilety umożliwiające korzystanie z komunikacji publicznej.
  • Możliwość pogodzenia edukacji z życiem prywatnym – studia online to zdecydowanie korzystniejsza opcja dla osób, które naukę chcą pogodzić na przykład z wychowywaniem małych dzieci. Jest to szczególnie istotne w obliczu ponownego zamknięcia żłobków i szkół podstawowych.

Pedagogika, psychologia czy prawo online – nasza oferta

W trosce o naszych studentów, umożliwiamy rozpoczęcie studiów online na naszych najpopularniejszych kierunkach, takich jak pedagogikapsychologiakosmetologiadietetyka czy prawo. Kierunki te zostały opracowane tak, by studenci w trybie zdalnym mogli przyswoić wszystkie najważniejsze aspekty dotyczące danej dziedziny, z wykorzystaniem nowoczesnych metod i platformy e-learningowej. Chcesz zapisać się na pedagogikę, psychologię lub prawo online? Rekrutacja jest otwarta do 31 października!

created by: Strony Internetowe Łódź