Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Kursy i szkolenia kosmetyczne – powody, dla których warto je robić

« wróć

Kursy kosmetyczne – zresztą tak samo jak tego typu szkolenia w innych branżach – to znakomity sposób, by uzupełnić swoją wiedzę i umiejętności. Część osób będących u progu kariery kosmetycznej traktuje kursy jako szybkie wdrożenie się w tajniki tej branży. Ponadto warto dodać, że kosmetologia to bardzo dynamiczna dziedzina, która wymaga nieustannego dokształcania się. Dzięki atrakcyjnej ofercie kursów i szkoleń zarówno studenci, jak i absolwenci mają okazję uzyskać nowe umiejętności i kwalifikacje.

Po pierwsze – można się doszkolić w konkretnej specjalizacji

Bez wątpienia kilkuletnia edukacja na studiach wyższych wiąże się z solidną dawką wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych. Jednak nie zapominajmy o tym, że kosmetyka i kosmetologia to dziedziny bardzo obszerne i nawet podczas najlepszych studiów nie nauczymy się wszystkiego.

Także na naszej Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi kierunek kosmetologiczny jest bardzo rozbudowany. Na studiach pierwszego i drugiego stopnia oferujemy różne ścieżki kształcenia i rozwijamy naszych studentów w specjalizacji podologicznej, trychologicznej, SPA i odnowie biologicznej oraz w kosmetologii estetycznej w praktyce.

Jednocześnie w kosmetologii bardzo ważne jest rozwijanie i doskonalenie się, a w tym aspekcie kursy po ukończonych studiach sprawdzają się znakomicie. Szkolenie z podologii? A może Lifting rzęs, farbowanie i laminacja? Kursy i szkolenia to doskonały sposób na nauczenie się nowych rzeczy w ciągu kilku dni!

Po drugie – warto być na bieżąco

Współcześnie kosmetyka i kosmetologia rozwijają się bardzo dynamicznie. To z kolei przekłada się nie tylko na potrzebę szkolenia się w nowych obszarach i dziedzinach, ale również na konieczność bycia na bieżąco ze stosowanymi rozwiązaniami technologicznymi.

Cóż, musimy powiedzieć to wprost – jeśli ukończyłaś studia kilka lat temu, całkiem możliwe, że pewne sprzęty i przyrządy w ostatnim czasie zostały zastąpione innymi, nowszymi. I to kolejny powód, dla którego warto brać udział w szkoleniach i kursach. To właśnie podczas nich można zapoznać się z nowymi sprzętami, poznać najnowsze rozwiązania technologiczne, a następnie wprowadzić je do własnego salonu kosmetologicznego.

Czy szkolenia i kursy kosmetologiczne są dla Ciebie?

Kursy i szkolenia kosmetologiczne dostępne na Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu dedykowane są zarówno studentom, jak i absolwentom naszej uczelni. Dzięki nim uczestnicy mają okazję poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe, praktyczne umiejętności. Obecnie dużą popularnością cieszą się szkolenia z profesjonalnego laminowania i farbowania brwi, a także kurs z kompleksowej pielęgnacji rzęs (w tym lifting i laminacja). Z pewnością warto poznać tajniki wykonywania tych zabiegów, gdyż są one bardzo na czasie. Atrakcyjna oprawa oka to efekt, który pragnie uzyskać wiele kobiet odwiedzjących salony kosmetyczne i kosmetologiczne. Osoby chcące zdobyć wiedzę na temat tych zabiegów, zapraszamy do zapisów. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie.

created by: Strony Internetowe Łódź