Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Kursy i szkolenia kosmetyczne – powody, dla których warto je robić

« wróć

Kursy kosmetyczne – zresztą tak samo jak tego typu szkolenia w innych branżach – to znakomity sposób, by uzupełnić swoją wiedzę i umiejętności. Część osób będących u progu kariery kosmetycznej traktuje kursy jako szybkie wdrożenie się w tajniki tej branży. Ponadto warto dodać, że kosmetologia to bardzo dynamiczna dziedzina, która wymaga nieustannego dokształcania się. Dzięki atrakcyjnej ofercie kursów i szkoleń zarówno studenci, jak i absolwenci mają okazję uzyskać nowe umiejętności i kwalifikacje.

Po pierwsze – można się doszkolić w konkretnej specjalizacji

Bez wątpienia kilkuletnia edukacja na studiach wyższych wiąże się z solidną dawką wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych. Jednak nie zapominajmy o tym, że kosmetyka i kosmetologia to dziedziny bardzo obszerne i nawet podczas najlepszych studiów nie nauczymy się wszystkiego.

Także na naszej Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi kierunek kosmetologiczny jest bardzo rozbudowany. Na studiach pierwszego i drugiego stopnia oferujemy różne ścieżki kształcenia i rozwijamy naszych studentów w specjalizacji podologicznej, trychologicznej, SPA i odnowie biologicznej oraz w kosmetologii estetycznej w praktyce.

Jednocześnie w kosmetologii bardzo ważne jest rozwijanie i doskonalenie się, a w tym aspekcie kursy po ukończonych studiach sprawdzają się znakomicie. Szkolenie z podologii? A może Lifting rzęs, farbowanie i laminacja? Kursy i szkolenia to doskonały sposób na nauczenie się nowych rzeczy w ciągu kilku dni!

Po drugie – warto być na bieżąco

Współcześnie kosmetyka i kosmetologia rozwijają się bardzo dynamicznie. To z kolei przekłada się nie tylko na potrzebę szkolenia się w nowych obszarach i dziedzinach, ale również na konieczność bycia na bieżąco ze stosowanymi rozwiązaniami technologicznymi.

Cóż, musimy powiedzieć to wprost – jeśli ukończyłaś studia kilka lat temu, całkiem możliwe, że pewne sprzęty i przyrządy w ostatnim czasie zostały zastąpione innymi, nowszymi. I to kolejny powód, dla którego warto brać udział w szkoleniach i kursach. To właśnie podczas nich można zapoznać się z nowymi sprzętami, poznać najnowsze rozwiązania technologiczne, a następnie wprowadzić je do własnego salonu kosmetologicznego.

Czy szkolenia i kursy kosmetologiczne są dla Ciebie?

Kursy i szkolenia kosmetologiczne dostępne na Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu dedykowane są zarówno studentom, jak i absolwentom naszej uczelni. Dzięki nim uczestnicy mają okazję poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe, praktyczne umiejętności. Obecnie dużą popularnością cieszą się szkolenia z profesjonalnego laminowania i farbowania brwi, a także kurs z kompleksowej pielęgnacji rzęs (w tym lifting i laminacja). Z pewnością warto poznać tajniki wykonywania tych zabiegów, gdyż są one bardzo na czasie. Atrakcyjna oprawa oka to efekt, który pragnie uzyskać wiele kobiet odwiedzjących salony kosmetyczne i kosmetologiczne. Osoby chcące zdobyć wiedzę na temat tych zabiegów, zapraszamy do zapisów. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie.

created by: Strony Internetowe Łódź