Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Jesteś dietetykiem? Oto, jak możesz promować się w sieci!

« wróć

Świadomość Polaków na temat zdrowego żywienia w ostatnich latach znacząco się zwiększyła. Coraz większą wagę przykładamy do tego, co jemy, jak jemy i ile jemy. Nic więc dziwnego, że coraz większą popularnością cieszą się w naszym kraju studia dietetyczne. Większa liczba absolwentów dietetyki wiąże się jednak także z większą konkurencją na rynku pracy, dlatego warto wykorzystywać wszystkie możliwości do promocji własnego biznesu. Jesteś dietetykiem? A może przygotowujesz się do skończenia studiów i myślisz o założeniu własnego gabinetu? Oto, jak możesz promować w sieci swój biznes!

Dietetyka w WSBiNoZ w Łodzi – wiemy, jak promować swój biznes!

Niestety, chcąc otworzyć swój gabinet dietetyczny, musisz zdawać sobie sprawę z tego, że we współczesnym, mocno stechnologizowanym świecie sama wiedza branżowa może okazać się niewystarczająca. W dobie Internetu i mediów społecznościowych trzeba po prostu wiedzieć, jak dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów – nie tylko tych z najbliższej okolicy, ale również z całego kraju.

W Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotną rolę współcześnie odgrywa marketing i promocja. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do tego, by nasi studenci zdobywali również szeroką wiedzę na temat tego, jak zarządzać własnym biznesem, jak go promować i jak dbać o aspekty wizerunkowe.

Jak dietetyk może promować się w Internecie?

Internet ma ogromny potencjał marketingowy. Co więcej, to właśnie do sieci w dużej mierze przeniosły się wszelkie usługi. W sieci już nie tylko dokonujemy zakupów online, ale także odbywamy „wizyty” lekarskie, czy konsultujemy usługi ze specjalistami. Dlaczego więc nie wykorzystać Internetu do promocji gabinetu dietetycznego? Oto, co możesz zrobić!

Strona www i konsultacje online

Konsultacje online to najlepszy sposób na to, by zwiększyć liczbę swoich pacjentów i sprawić, by o Twoim gabinecie zrobiło się głośno nie tylko w najbliższej okolicy.

created by: Strony Internetowe Łódź