Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Jakie studia podyplomowe w Łodzi wybrać po kosmetologii?

« wróć

Ukończyłeś kosmetologię i jesteś posiadaczem dyplomu uczelni wyższej? Chcesz poszerzyć swój wiedzę i podnieść kwalifikacje zawodowe? Jeśli tak, istnieje kilka możliwości, z których możesz skorzystać. Jedną z nich są studia podyplomowe w Łodzi. Sprawdź, jaki kierunek wybrać i gdzie iść na podyplomówkę.

Co dają studia podyplomowe w Łodzi po kosmetologii?

Studia podyplomowe w Łodzi po kosmetologii dają możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności niezbędnych do praktycznego wykorzystania kwalifikacji zdobytych na studiach licencjackich lub magisterskich. Uczestnicy zyskują szersze spojrzenie na tematykę, a także nowe techniki i narzędzia, które mogą być wykorzystane w pracy. Studenci poznają też najnowocześniejsze trendy w branży kosmetycznej oraz usługach estetycznych, uczestnicząc w zajęciach w profesjonalnie wyposażonych salach i pracowniach. Co więcej, ukończenie studiów podyplomowych jest świetnym sposobem na budowanie swojego portfolio i zwiększanie potencjału zawodowego.

Jakie studia podyplomowe w Łodzi wybrać po kosmetologii?

Od kilku lat dostrzega się wzrost zainteresowania zdrowym stylem życia, dbałością o sylwetkę i wygląd. Nic więc dziwnego, że wiele osób decyduje się na ukończenie dodatkowego kierunku. Wśród słuchaczy największym zainteresowaniem cieszą się:

  • menadżer ośrodków SPA i Wellness – kierunek dedykowany jest osobom, które przygotowują się do prowadzenia własnych gabinetów kosmetologicznych, ośrodków SPA i Wellness, kosmetologów i kosmetyczek, kadry zarządzającej, salonów odnowy biologicznej;
  • kosmetologia medyczna w praktyce – studia skierowane są do słuchaczy zainteresowanych najnowszymi trendami i metodami przywracania oraz poprawiania urody w ujęciu kosmetologii holistycznej;
  • podologia – adepci kierunku są gotowi do podjęcia pracy w zakresie rozpoznawania chorób stóp, diagnozowania, planowania i przeprowadzania terapii podologicznej, stosowania specjalistycznych preparatów kosmetycznych, zabiegów związanych z wrastającymi paznokciami, usuwaniem hiperkeratozy czy stosowania drenażu limfatycznego kończyn dolnych.

Gdzie iść na podyplomówkę po kosmetologii?

Podyplomówki po kosmetologii można znaleźć na wielu uczelniach. Jednak wybór wyłącznie renomowanej placówki edukacyjnej pozwoli Ci podnieść kwalifikacje i zdobyć niezbędne umiejętności. Strzałem w dziesiątkę jest nasza Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Zatrudniamy wykwalifikowanych wykładowców, którzy posiadają wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu możemy zagwarantować program nauczania na bardzo wysokim poziomie. Słuchacze naszych studiów podyplomowych odbywają obowiązkowe praktyki zawodowe, aby zdobyć doświadczenie w dziedzinie, w której się kształcą. Absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych. Co więcej, zapewniamy bogaty wybór kierunków, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

 

created by: Strony Internetowe Łódź