Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Jaki był rok 2021? Podsumowujemy ostatnie dwanaście miesięcy!

« wróć

Kończący się już rok 2021 niewątpliwie był wymagający dla wszystkich uczelni wyższych oraz wszystkich osób, które tworzą świat akademicki – studentów, wykładowców, osób prowadzących warsztaty i szkolenia oraz tych, którzy „na górze” organizują funkcjonowanie naszej uczelni. Jednocześnie, ostatnie dwanaście miesięcy obfitowało również w pozytywne wydarzenia i sukcesy, które – mimo trwającej nadal pandemii – pozwalają nam z optymizmem patrzeć w przyszłość. Jaki był roku 2021? Postanowiliśmy krótko podsumować ostatnie dwanaście miesięcy w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi!

Kryminologia – studia. Poszerzyliśmy ofertę edukacyjną

W 2021 rok wchodziliśmy z dużymi nadziejami, które niewątpliwie związane były przede wszystkim z wynalezieniem szczepionki na koronawirusa. Po wielu miesiącach perturbacji, studiowania online i przeprowadzania zaliczeń w formie zdalnej, pojawiła się szansa na powrót do budynku Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu.

Postanowiliśmy jednak zrobić kolejny krok do przodu i mimo przeciwności losu rozszerzyć ofertę edukacyjną naszej uczelni. Na początku kwietnia ogłosiliśmy, że od roku akademickiego 2021/22 na Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi będzie można studiować kryminologię – interdyscyplinarną dziedzinę łączącą w sobie elementy kryminalistyki, prawa, psychologii, psychiatrii i socjologii. Na studiach kryminologicznych pierwszego stopnia oferujemy dwie ścieżki kształcenia – psychokryminalistykę oraz przestępczość i patologie społeczne.

Szkolenia, warsztaty i kursy dodatkowe…

Przez ostatnie dwanaście miesięcy dokładaliśmy wszelkich starań, by nasi studenci i absolwenci mogli uczestniczyć w najróżniejszych wydarzeniach dodatkowych, na czele ze szkoleniami i warsztatami. Zorganizowaliśmy wiele szkoleń, kursów i spotkań, podczas których uczestnicy mogli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu kosmetologii czy dietetyki.

Zorganizowaliśmy między innymi szkolenia o strategiach żywieniowych w kontekście jelita drażliwego, mikrobiologicznych zagrożeniach związanych ze spożywaniem surowego mleka, a także szkolenia z podologii czy architektury brwi. Nie zabrakło również konferencji dietetycznych czy szkoleń przydatnych dla studentów wszystkich kierunków, czyli o kreowaniu wizerunku w mediach społecznościowych.

Wyróżnienia WSBiNoZ w Łodzi w 2021

Najlepszym potwierdzeniem tego, że w 2021 roku odnieśliśmy sukces, jest fakt, że w ostatnich miesiącach przybyło wielu absolwentów naszej uczelni, którzy studiowali między innymi prawo, psychologię, dietetykę czy kosmetologię. W ostatnim czasie Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu spotkały również miłe wyróżnienia – najpierw zostaliśmy nominowani przez Polish Buisnesswoman Awards w kategorii „Lider nowatorskich programów nauczania wyższego”, a na początku czerwca odebraliśmy nagrodę jako zwycięzca tego plebiscytu.

Co czeka nas w 2022 roku?

Koniec roku 2021 wiąże się nie tylko z podsumowaniem ostatnich miesięcy, ale również planami na kolejny rok. Co czeka nas w 2022 roku? Chcemy uczyć i wypuszczać w świat kolejnych absolwentów! Mamy też plany na kolejne szkolenia, kursy i rozwijanie naszej ukochanej uczelni – oczywiście, drodzy Studenci, razem z Wami!

created by: Strony Internetowe Łódź