Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Dlaczego warto pójść na studia podyplomowe w Łodzi?

« wróć

Nieustające zmiany, jakie zachodzą na rynku pracy i rosnące wymagania wobec pracowników sprawiają, że studia podyplomowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Zdecydowana większość osób uważa, że są one niezbędne, jeśli chce się podnieść kwalifikacje i zdobyć nowe umiejętności. Warto jednak pamiętać, że wybór odpowiedniej szkoły wyższej i kierunku studiów ma ogromne znaczenie. Sprawdź, dlaczego warto pójść na studia podyplomowe w Łodzi.

Studia podyplomowe w Łodzi – korzyści

Studia podyplomowe w Łodzi podejmuje się zazwyczaj w celu uzupełnienia wiedzy zdobytej w trakcie kształcenia na licencjacie lub magisterce. Jest to przede wszystkim związane z potrzebami rynku pracy, który stawia coraz większe wymagania wobec pracowników. Ponadto podnoszą atrakcyjność CV. Podyplomówka przynosi wiele korzyści, takich jak:

 • zdobycie nowych umiejętności i poszerzenie swoich dotychczasowych kwalifikacji;
 • nawiązanie nowych kontaktów zawodowych;
 • podniesienie swojej wartości na rynku pracy;
 • zwiększenie szans na awans;
 • wzrost uposażenia.

Studia podyplomowe w Łodzi – jak wybrać uczelnię?

Warto pamiętać, że wybór odpowiedniej uczelni i kierunku studiów ma ogromne znaczenie. Z tego powodu przed podjęciem decyzji o podyplomówce, dokładnie zapoznaj się ze wszystkimi ofertami dostępnymi na rynku. Dzięki temu spośród nich wybierzesz taką szkołę, która najbardziej Cię interesuje oraz będzie dopasowana do Twoich potrzeb i oczekiwań. Kieruj się przede wszystkim takimi aspektami, jak:

 • jakość kształcenia – upewnij się, że uczelnia posiada dobre opinie oraz cieszy się doskonałą renomą wśród studentów, absolwentów i pracodawców;
 • elastyczność – jeśli nie możesz pozwolić sobie na zajęcia od poniedziałku do piątku, zdecyduj się na takie, które realizowane są w formie weekendowych sesji;
 • koszty – sprawdź, ile będzie kosztowało Cię ukończenie podyplomówki. Zorientuj się, czy istnieje możliwość otrzymania stypendium lub innego rodzaju dofinansowania na studia.
 • program – zapoznaj się dokładnie z programem i przedmiotami, które będziesz musiał przyswoić;
 • zatrudnione grono profesorów - pamiętaj, że to oni będą Cię uczyć i przekazywać wiedzę;
 • atmosfera - dowiedz się, jaka jest atmosfera na uczelni i czy studenci są zadowoleni ze swojego środowiska.

Dla kogo studia podyplomowe w Łodzi?

Nauka na studiach podyplomowych to świetny sposób na zdobycie dodatkowych kwalifikacji i uprawnień przez nauczycieli czy dyrektorów placówek opiekuńczo-wychowawczych, którzy muszą nabyć umiejętności i kompetencje niezbędne do kompleksowej realizacji dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych zadań szkoły. Na podyplomówki decydują się także absolwenci kierunków medycznych zainteresowani zabiegami i leczeniem farmakologicznym osób z dolegliwościami w obszarze skóry głowy i włosów. Z kolei studia z zakresu cyberbezpieczeństwa adresowane są do wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę w obrębie zarządzania i administrowania bezpieczeństwem informacji niejawnych oraz zabezpieczeniem danych komercyjnych.

created by: Strony Internetowe Łódź