Zmarł Leszek Magiera

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Leszka Magiery - przyjaciela naszej Uczelni, wieloletniego Prelegenta i Uczestnika organizowanej przez WSBiNoZ Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Przedmiotowej poświęconej masażowi.

Leszek Magiera był wybitnym specjalistą masażu leczniczego, sportowego, relaksacyjnego, kosmetycznego, drenażu limfatycznego, fizjoterapii i odnowy biologicznej, zasłużonym nauczycielem masażu oraz autorem szeregu publikacji z zakresu masażu.

W 2015 roku na IX Ogólnopolskiej Konferencji – Naukowo - Przedmiotowej organizowanej przez Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi został uhonorowany przez Kapitułę Konferencji Masażystów statuetką i dyplomem za wkład w rozwój i popularyzację masażu w Polsce.

Zawsze uśmiechnięty, życzliwy pomocny...

Składamy serdeczne wyrazy współczucia Rodzinie, Bliskim oraz Przyjaciołom.

Władze i Pracownicy Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.