WSBiNoZ – Liderem nowatorskich programów nauczania wyższego

Z wielką satysfakcją i przyjemnością informujemy, że Kapituła Konkursu POLISH  BUSINESSWOMEN AWARDS przyznała Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu prestiżową nagrodę i tytuł w kat.

"Lider nowatorskich programów nauczania wyższego"

Konkurs już po raz trzynasty zorganizowała Redakcja magazynu Businesswoman & life.

Finałowa gala, ogłoszenia wyników i wręczenia statuetek odbyła się w pięknych wnętrzach hotelu Airport Okęcie w Warszawie. Jak mówią organizatorzy przyznane statuetki to nagroda za osiągnięcia w wielkim stylu, sukcesy oraz dotychczasową działalność. Redakcja czasopisma wyróżnia osobistości, ale i same przedsiębiorstwa, które w swojej branży odniosły spektakularny sukces i tym samym wpłynęły na jej rozwój.

Wśród nagrodzonych, obok Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, znaleźli się m.in.: Kasia Cichopek i Marcin Hakiel (Charyzmatyczny duet show-biznesu i wielcy dobroczyńcy), Anna Popek (Wybitna Osobowość w dziennikarstwie), Gosia Andrzejewicz (Wybitna Wokalistka), Weronika Rosati (Osobowość Sukcesu i promotorka niezależności wśród kobiet)

Galę poprowadził Jacek Borkowski. Atrakcją wydarzenia był występ saksofonistki Nastya Sax.