Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Wizyta na Uniwersytecie Erazma w Rotterdamie

« wróć

JM Rektor prof. WSBiNoZ dr hab. Wojciech Welskop bierze udział w wizycie studyjnej na Uniwersytecie Erazma w Rotterdamie w ramach projektu "Liderzy w zarządzaniu uczelnią". 

 

Celem szkolenia jest poprawa kompetencji zarządczych kadry zarządzającej polskich uczelni wyższych dzięki poznaniu i wymianie dobrych praktyk w zakresie: konsolidacji uczelni, współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym, rozwoju nowych metod edukacyjnych i kompetencji studentów oraz kadry akademickiej, współpracy uczelni i instytutów badawczych, internacjonalizacji uczelni, komercjalizacji wyników badań, modeli uczelni, rozwoju kluczowych kompetencji uczelni.

 

Uniwersytet Erazma w Rotterdamie znajduje się w pierwszej 100 uniwersytetów na świecie według trzech głównych tabel rankingowych. W 2017 roku uczelnia znalazła się w dziesiątce najlepszych szkół biznesu w Europie według Financial Times. Uczelnia obejmuje 7 wydziałów i specjalizuje się on w zarządzaniu, organizacji, politologii, jak również medycynie i opiece zdrowotnej. Roczny budżet uczelni sięga €542 milionów i studiuje na nim ok. 20 000 tysięcy osób.

 

Wizytę zorganizowało Ministerstwo Edukacji i Nauki w ramach unijnego programu POWER.

created by: Strony Internetowe Łódź