Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

V Kongres Onkologiczno-Kosmetologiczny za nami

« wróć

W wydarzeniu wzięło udział blisko 70 osób. Uczestnicy mieli okazję wysłuchać wielu wybitnych specjalistów: kosmetologów, onkologów, chirurgów, fizjoterapeutów oraz dietetyków. Gościem Specjalnym Kongresu był Piotr Druzgała - magister fizjoterapii, który od 20 lat mieszka w Tajlandii i opowiedział o roli masażu tajskiego w kontekście kosmetologicznym i onkologicznym.

Pozostałe tematy dotyczyły między innymi pielęgnacji skóry podczas chemioterapii i radioterapii, roli fizjoterapii w procesie leczenia, diety w profilaktyce i okresie leczenia a także makijażu pacjentek onkologicznych.

Wiele uwagi podczas Kongresu poświęcono PROFILAKTYCE, wskazując, jak ważne w procesie leczenia jest wczesne wykrycie zmian nowotworowych. Na Kongresie nie mogło zabraknąć przedstawicielek fundacji Amazonki Łódź Centrum, które od lat towarzyszą naszej Uczelni, dzieląc się swoja wiedzą i doświadczeniem w zakresie profilaktyki chorób onkologicznych i prezentując na fantomach medycznych sposoby badania piersi oraz jąder.

Zwieńczeniem konferencji był wykład wybitnego onkologa z Klinki Medical Magnus (Partnera Kongresu) prof. dr hab. Arkadiusza Jeziorskiego pt. „Nowotwory złośliwe skóry”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom, Prelegentom oraz Partnerom Konferencji.

Organizatorami Kongresu był Instytut Kosmetologii WSBiNoZ we współpracy z Kołem Naukowym Młodych Kosmetologów oraz Samorządem Studentów.

Patronat honorowy:
 


 
Patronat medialny:
 
 
 
 

Partnerzy:
 
 
 
 
 
 
 
 

created by: Strony Internetowe Łódź