Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

V Kongres Onkologiczno-Kosmetologiczny za nami

« wróć

W wydarzeniu wzięło udział blisko 70 osób. Uczestnicy mieli okazję wysłuchać wielu wybitnych specjalistów: kosmetologów, onkologów, chirurgów, fizjoterapeutów oraz dietetyków. Gościem Specjalnym Kongresu był Piotr Druzgała - magister fizjoterapii, który od 20 lat mieszka w Tajlandii i opowiedział o roli masażu tajskiego w kontekście kosmetologicznym i onkologicznym.

Pozostałe tematy dotyczyły między innymi pielęgnacji skóry podczas chemioterapii i radioterapii, roli fizjoterapii w procesie leczenia, diety w profilaktyce i okresie leczenia a także makijażu pacjentek onkologicznych.

Wiele uwagi podczas Kongresu poświęcono PROFILAKTYCE, wskazując, jak ważne w procesie leczenia jest wczesne wykrycie zmian nowotworowych. Na Kongresie nie mogło zabraknąć przedstawicielek fundacji Amazonki Łódź Centrum, które od lat towarzyszą naszej Uczelni, dzieląc się swoja wiedzą i doświadczeniem w zakresie profilaktyki chorób onkologicznych i prezentując na fantomach medycznych sposoby badania piersi oraz jąder.

Zwieńczeniem konferencji był wykład wybitnego onkologa z Klinki Medical Magnus (Partnera Kongresu) prof. dr hab. Arkadiusza Jeziorskiego pt. „Nowotwory złośliwe skóry”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom, Prelegentom oraz Partnerom Konferencji.

Organizatorami Kongresu był Instytut Kosmetologii WSBiNoZ we współpracy z Kołem Naukowym Młodych Kosmetologów oraz Samorządem Studentów.

Patronat honorowy:
 


 
Patronat medialny:
 
 
 
 

Partnerzy:
 
 
 
 
 
 
 
 

created by: Strony Internetowe Łódź