Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024

« wróć

„Wiedza  jest największą bronią, bo nikt Wam jej nie odbierze” – powiedział do młodych ludzi Generał dr Roman Polko, podczas Inauguracji Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Były Komandos i dwukrotny dowódca elitarnej jednostki GROM był Gościem Honorowym uroczystości. Podczas wykładu inauguracyjnego „Jak zwyciężać skutecznie” Generał przekonywał, że warto łamać schematy, nie bać się dyskutować, bronić swojego zdania i odważnie sięgać po więcej.

 

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego odbyła się 27 września w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Tegoroczna Inauguracja zgromadziła wielu znamienitych Gości. Zaproszenie Uczelni przyjął między innymi Senator Krzysztof Kwiatkowski, Prezes ŁSSE Marek Michalik, Adam Kępiński, który reprezentował Posła Tomasza Trelę.

 

Nie zabrakło także wieloletnich sympatyków WSBiNoZ oraz przedstawicieli instytucji i firm współpracujących z naszą Uczelnią. Wśród Gości znaleźli się między innymi wicestarosta powiatu piotrkowskiego Pan Dariusz MagaczPan Stanisław Banaszek Prezes Towarzystwa Uniwersytetów Ludowych w Piotrkowie Trybunalskim,  Pani Małgorzata Biegajło Dyrektor Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli i Doradztwa Metodycznego w Pabianicach, Pan Piotr Szeligowski Wicedyrektor,  Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Łodzi,  mgr inż. Małgorzata Zwolińska, zastępca Dyrektora ds. Finansowych i Operacyjnych w Łukasiewicz - Łódzkim Instytucie Technologicznym, w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji – podinspektor Paweł Szymczak z-ca naczelnika Wydziału Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi oraz Pan Wojciech Płoszaj, z-ca Komendanta Straży Miejskiej w Łodzi.

 

Po raz pierwszy w tym roku Senat Uczelni postanowił ustanowić specjalne statuetki „Zasłużony dla Uczelni” osobom, które w szczególny sposób i od wielu lat przyczyniają się do rozwoju i aktywnej promocji Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu.

„Mogę śmiało powiedzieć, że jest to grono wyjątkowych osób, nie tylko ambasadorów Uczelni, ale także jej bliskich Przyjaciół” – powiedziała Aleksandra Mysiakowska, Wicekanclerz ds. relacji zewnętrznych, prowadząca uroczystość.

 

Nagrodę Senatu WSBiNoZ otrzymali: Pan Dariusz Magacz wicestarosta powiatu piotrkowskiego, Pan Stanisław Banaszek Prezes Oddziału Towarzystwa Uniwersytetów Ludowych w Piotrkowie Trybunalskim, Pani Małgorzata Biegajło – Dyrektor Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli i Doradztwa Metodycznego w Pabianicach oraz Pan Janusz Moss Dyrektor Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

 

Podczas Inauguracji uhonorowano pracowników Uczelni, którzy w tym roku obchodzą Jubileusz 10-lecia pracy. Dyplomy z okazji Jubileuszu odebrali: dr Marta Klimczyk-Caryk, Aleksandra Mysiakowska, Magdalena Kubiak oraz Monika Sujka.  

Wręczono także dyplomy uznania za wyjątkowe zaangażowanie i oddaniem pracy na rzecz Uczelni.

 

Momentem szczególnym podczas Inauguracji była Immatrykulacja nowych Studentów, którzy dołączyli do społeczności akademickiej WSBiNoZ.

Studia w WSBiNoZ rozpoczyna w tym roku około 1000 nowych studentów. Życzymy wszystkim wytrwałości, samych sukcesów i pięknej akademickiej przygody!

 

 

created by: Strony Internetowe Łódź