Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Sukces naszego Wykładowcy

« wróć

Z ogromną satysfakcją i dumą przekazujemy informację, że nasz Wykładowca na kierunku DIETETYKA mgr Adrian Kwaśny obronił pracę doktorską z wyróżnieniem i uzyskał stopień naukowy Doktora. Tematem jego pracy był: "Wpływ stanu odżywienia na rokowania pacjentów z chorobami układu sercowo-naczyniowego - różnice płci". 

 

W imieniu całej społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi gratulacje i życzenia dalszego rozwoju naukowego złożyli Panu mgr. Adrianowi Kwaśnemu, Rektor prof. WSBiNoZ dr Leszek Kuras, Dyrektor Instytutu Dietetyki prof. WSBiNoZ dr Agnieszka Gutowska-Wyka oraz Wicekanclerz ds. relacji zewnętrznych Aleksandra Mysiakowska.

 

Czujemy się zaszczyceni, że w gronie kadry akademickiej Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu są tak ambitne i zdolne osoby, jak Pan Doktor, spełniające swoje naukowe aspiracje. Rozwój i sukcesy naszych wykładowców traktujemy, jako wzmocnienie prestiżu i jakości kształcenia dla całej Uczelni.

 

Życzymy, aby uzyskany tytuł przyniósł wiele satysfakcji i był motywacją do dalszych kroków na ścieżce kariery naukowej. Deklarujemy także gotowość i chęć wspierania Pana aktywności zawodowej na polu akademickim!

 

Pan mgr Adrian Kwaśny jest cenionym i bardzo lubianym wykładowcą z dużym doświadczeniem praktycznym. Na kierunku Dietetyka prowadzi zajęcia między innymi z żywienia klinicznego, diety w prewencji chorób sercowo-naczyniowych, zaburzeń odżywiania, projektowanie diet leczniczych, diety w cukrzycy i zespole metabolicznym.

Jest także edukatorem zdrowia, prelegentem szkoleń, autorem artykułów w renomowanych czasopismach dla dietetyków i czynnym zawodowo dietetykiem. Mgr Adrian Kwaśny należy do Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Association of Cardiovascular Nursing & Allied Professions w ramach European Society of Cardiology.  Wielokrotnie uczestniczył w konferencjach Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków oraz Polskiego Towarzystwa Dietetyki Sportowej.

 

 

 

created by: Strony Internetowe Łódź