Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Sukces naszego Wykładowcy

« wróć

Z ogromną satysfakcją i dumą przekazujemy informację, że nasz Wykładowca na kierunku DIETETYKA mgr Adrian Kwaśny obronił pracę doktorską z wyróżnieniem i uzyskał stopień naukowy Doktora. Tematem jego pracy był: "Wpływ stanu odżywienia na rokowania pacjentów z chorobami układu sercowo-naczyniowego - różnice płci". 

 

W imieniu całej społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi gratulacje i życzenia dalszego rozwoju naukowego złożyli Panu mgr. Adrianowi Kwaśnemu, Rektor prof. WSBiNoZ dr Leszek Kuras, Dyrektor Instytutu Dietetyki prof. WSBiNoZ dr Agnieszka Gutowska-Wyka oraz Wicekanclerz ds. relacji zewnętrznych Aleksandra Mysiakowska.

 

Czujemy się zaszczyceni, że w gronie kadry akademickiej Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu są tak ambitne i zdolne osoby, jak Pan Doktor, spełniające swoje naukowe aspiracje. Rozwój i sukcesy naszych wykładowców traktujemy, jako wzmocnienie prestiżu i jakości kształcenia dla całej Uczelni.

 

Życzymy, aby uzyskany tytuł przyniósł wiele satysfakcji i był motywacją do dalszych kroków na ścieżce kariery naukowej. Deklarujemy także gotowość i chęć wspierania Pana aktywności zawodowej na polu akademickim!

 

Pan mgr Adrian Kwaśny jest cenionym i bardzo lubianym wykładowcą z dużym doświadczeniem praktycznym. Na kierunku Dietetyka prowadzi zajęcia między innymi z żywienia klinicznego, diety w prewencji chorób sercowo-naczyniowych, zaburzeń odżywiania, projektowanie diet leczniczych, diety w cukrzycy i zespole metabolicznym.

Jest także edukatorem zdrowia, prelegentem szkoleń, autorem artykułów w renomowanych czasopismach dla dietetyków i czynnym zawodowo dietetykiem. Mgr Adrian Kwaśny należy do Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Association of Cardiovascular Nursing & Allied Professions w ramach European Society of Cardiology.  Wielokrotnie uczestniczył w konferencjach Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków oraz Polskiego Towarzystwa Dietetyki Sportowej.

 

 

 

created by: Strony Internetowe Łódź